Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTorus logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Spółka Mostostal Warszawa nowym najemcą w Parku Rozwoju

Park Rozwoju
Park Rozwoju
Drugi etap warszawskiego kompleksu biurowego Park Rozwoju, który został zrealizowany przez Echo Investment, zdobył nowego najemcę – spółkę Mostostal Warszawa.

Do grona najemców drugiego etapu stołecznego kompleksu Park Rozwoju dołączyła spółka Mostostal Warszawa, która zajmie 3300 mkw. powierzchni biurowej. Podpisanie umowy z Mostostal Warszawa to ważny krok w procesie komercjalizacji II etapu inwestycji. Bardzo się cieszymy, że spółka ta wybrała Park Rozwoju na miejsce swojej nowej siedziby – mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment. W obiekcie warszawskiego kompleksu należącego do Echo Investment, który zdobył pozwolenie na użytkowanie w maju br., znajdują się biura m.in. Schneider Electric (3800 mkw.) i Intergraph (1200 mkw.).

 

Mostostal Warszawa SA jest jedną z największych firm działających w branży budowlanej. Jej nazwa i historia związana jest z odbudową mostów. Obecnie spółka realizuje inwestycje w zakresie obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, ochrony środowiska, a także infrastruktury drogowej.

 

Park Rozwoju złożony jest z dwóch obiektów biurowych i znajdującej się w łączniku restauracji. Kompleks oferuje 32 000 mkw. powierzchni biurowej, a także dwupoziomowy parking podziemny i parking naziemnym z 740 miejscami postojowymi. Na terenie kompleksu zlokalizowane są strefy wypoczynku i rekreacji, a także dziedziniec z kantyną, wewnętrzne place z wygodnymi ławkami, zielone tarasy na dachach oraz siłownia na świeżym powietrzu. Park Rozwoju znajduje się przy ul. Konstruktorskiej 12, co zapewnia łatwy i szybki dojazd do lotniska i centrum miasta. W 2014 r. II etap kompleksu uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent z wynikiem 72,9 proc. Z kolei I etap inwestycji zdobył BREEAM Interim na poziomie Very Good. Projekt architektoniczny Parku Rozwoju powstał w pracowni JEMS Architekci.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra