Giant

EKO Spółka Mostostal Warszawa nowym najemcą w Parku Rozwoju

Park Rozwoju
Park Rozwoju
Drugi etap warszawskiego kompleksu biurowego Park Rozwoju, który został zrealizowany przez Echo Investment, zdobył nowego najemcę – spółkę Mostostal Warszawa.

Do grona najemców drugiego etapu stołecznego kompleksu Park Rozwoju dołączyła spółka Mostostal Warszawa, która zajmie 3300 mkw. powierzchni biurowej. Podpisanie umowy z Mostostal Warszawa to ważny krok w procesie komercjalizacji II etapu inwestycji. Bardzo się cieszymy, że spółka ta wybrała Park Rozwoju na miejsce swojej nowej siedziby – mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment. W obiekcie warszawskiego kompleksu należącego do Echo Investment, który zdobył pozwolenie na użytkowanie w maju br., znajdują się biura m.in. Schneider Electric (3800 mkw.) i Intergraph (1200 mkw.).

 

Mostostal Warszawa SA jest jedną z największych firm działających w branży budowlanej. Jej nazwa i historia związana jest z odbudową mostów. Obecnie spółka realizuje inwestycje w zakresie obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, ochrony środowiska, a także infrastruktury drogowej.

 

Park Rozwoju złożony jest z dwóch obiektów biurowych i znajdującej się w łączniku restauracji. Kompleks oferuje 32 000 mkw. powierzchni biurowej, a także dwupoziomowy parking podziemny i parking naziemnym z 740 miejscami postojowymi. Na terenie kompleksu zlokalizowane są strefy wypoczynku i rekreacji, a także dziedziniec z kantyną, wewnętrzne place z wygodnymi ławkami, zielone tarasy na dachach oraz siłownia na świeżym powietrzu. Park Rozwoju znajduje się przy ul. Konstruktorskiej 12, co zapewnia łatwy i szybki dojazd do lotniska i centrum miasta. W 2014 r. II etap kompleksu uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent z wynikiem 72,9 proc. Z kolei I etap inwestycji zdobył BREEAM Interim na poziomie Very Good. Projekt architektoniczny Parku Rozwoju powstał w pracowni JEMS Architekci.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz