Giant

EKO The Park Warsaw z nowym najemcą

The Park Warsaw
The Park Warsaw
Firma AkzoNobel podpisała umowę najmu na ponad 1900 mkw. powierzchni biurowej znajdującej się w kompleksie The Park Warsaw.

Firma AkzoNobel podpisała umowę najmu na ponad 1900 mkw. powierzchni biurowej znajdującej się w kompleksie The Park Warsaw. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International. Przeprowadzka AkzoNobel do nowego biura to m.in. efekt konsolidacji grupy spółek firmy rozproszonych w obrębie Warszawy. Dzięki relokacji najemca zoptymalizował koszty najmu oraz zyskał nowoczesną, elastyczną powierzchnię biurową sprzyjającą komunikacji wewnętrznej firmy – komentuje Paweł Proński, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych w Colliers International.

 

AkzoNobel jest globalnym producentem chemikaliów specjalistycznych, farb i powłok. Firma jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie. Zatrudnia łącznie ponad 57 000 pracowników. Portfolio firmy obejmuje znane marki takie, jak: Dulux, Nobiles, Sadolin, Hammerite, Sikkens.

 

Kompleks The Park Warsaw składa się z 10 budynków biurowych w klasie A o łącznej powierzchni najmu 110 000 mkw. Zlokalizowany jest przy ul. Krakowiaków 50 na terenie dzielnicy Włochy w Warszawie. Kompleks cechuje się innowacyjną architekturą, a także unikalną aranżacją placów i zieleni. The Park Warsaw uzyskał certyfikat BREEAM z oceną na poziomie Excellent. Właścicielem kompleksu jest AIG oraz partnerzy White Star Real Estate. Projekt inwestycji powstał w pracowni architektonicznej APA Wojciechowski. We wrześniu br. grono najemców kompleksu powiększyło się o firmę British American Tobacco Polska, która zajęła powierzchnię biurową o metrażu 2500 mkw. w biurowcu nr 3.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz