Giant

Kolejni najemcy w biurowcu Alfa

Eurocentrum Alfa
Eurocentrum Alfa
Do grona najemców biurowca Eurocentrum Alfa znajdującego się przy Alejach Jerozolimskich 136 w Warszawie, który należy do Grupy Capital Park, dołączy Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. oraz Express Relocations Sp. z o.o.

Do grona najemców biurowca Eurocentrum Alfa znajdującego się przy Alejach Jerozolimskich 136 w Warszawie, który należy do Grupy Capital Park, dołączy Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. oraz Express Relocations Sp. z o.o. Pierwszy z nowych najemców otworzy już za kilka tygodni w obiekcie Eurocentrum Alfa swoje biuro pomocnicze. Firma wynajęła lokal o metrażu ponad 127 mkw., gdzie będzie świadczyć usługi serwisu sprzętu medycznego znajdującego się w jej ofercie dystrybucyjnej. Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Fresenius Kabi, który działa w dziedzinie żywienia klinicznego i płynoterapii. Polski oddział firmy działa na rodzimym rynku od 1999 r.

 

Drugi z nowych najemców, Express Relocations Sp. z o.o., wprowadzi się do budynku Eurocentrum Alfa na początku przyszłego roku. Firma zajmie lokal o powierzchni ponad 215 mkw. na poziomie +5. Spółka dostarcza usługi relokacyjne (poszukiwania domów, szkół) oraz imigracyjne (legalizacja pracy i pobytu) dla cudzoziemców pracujących w Polsce. Express Relocations Sp. z o.o. posiada swoje siedziby we wszystkich głównych miastach w kraju. Działa na rynku od 2001 r.

 

Eurocentrum Alfa o powierzchni 14 741 mkw. oddano do użytku w 2002 r. Obiekt, oprócz powierzchni biurowej, oferuje także przestrzeń handlowo-usługową, gdzie znajdują się sklepy oraz wypożyczalnia aut. Budynek wyposażono w parking podziemny liczący 241 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny biurowca powstał w tureckiej pracowni architektonicznej Boyut Architectural Co. Ltd. we współpracy z polską Spółką Projektową Plan. Eurocentrum Alfa jest zlokalizowane przy Al. Jerozolimskich, na obrzeżach Centralnego Obszaru Biznesu. W sąsiedztwie obiektu znajdują się biznesparki tj. Jerozolimskie Business Park, Ochota Office Park, a także centra handlowe: Reduta, Blue City, Macro Cash & Carry i Castorama.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz