Giant

Microsoft na dłużej w Company House II

Company House II
Company House II
Microsoft pozostanie w swojej dotychczasowej siedzibie znajdującej się w warszawskim biurowcu Company House II, zlokalizowanym przy Al. Jerozolimskich 195A. Firma jest głównym najemcą obiektu.

Microsoft pozostanie w swojej dotychczasowej siedzibie znajdującej się w warszawskim biurowcu Company House II, zlokalizowanym przy Al. Jerozolimskich 195 A. Firma jest głównym najemcą obiektu, należącego do funduszu zarządzanego przez Griffin Real Estate. W wyniku zawarcia długoletniej umowy, polski oddział amerykańskiego giganta zajmie ponad 7000 mkw. powierzchni biurowej. Cieszymy się, że tak prestiżowy najemca jakim jest Microsoft zdecydował się pozostać na kolejne lata w biurowcu Company House II – mówi Agnieszka Ciupak, head of Office Leasing w Griffin Real Estate.

 

Dobrze oceniamy współpracę z Griffin Real Estate, jako właścicielem nieruchomości. Firma wyszła naprzeciw naszym oczekiwaniom, wykazując gotowość do współpracy i wypracowania rozwiązania uwzględniającego potrzeby Microsoft jako najemcy. W rezultacie osiągnęliśmy porozumienie, które jest biznesowo korzystne dla obu stron – powiedział Alexey Kandidov, Real Estate Portfolio manager w Microsoft.

 

Za doradztwo prawne dla właściciela warszawskiego biurowca była odpowiedzialna kancelaria GALT LEGAL Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki Sp. k., natomiast firmę Microsoft reprezentowała Kancelaria Wierzbowski Eversheds.

 

Biurowiec Company House II znalazł się w portfolio Griffina w lutym 2014 r. Budynek oferuje 9000 mkw. powierzchni biurowej, a także 150 miejsc parkingowych. Głównymi najemcami obiektu są Microsoft i Agfa. Griffin Real Estate jest inwestorem na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. W portfolio firmy znajdują się m.in. DH Renoma we Wrocławiu, Centrum Biurowe Lubicz I&II w Krakowie, katowicki Supersam, Green Horizon w Łodzi, a także wiele obiektów biurowych i handlowo-usługowych oraz działek inwestycyjnych w stolicy i w całej Polsce.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz