Proton Office

Palma pierwszeństwa w Opolska Business Park dla ORLEN OIL

Spółka ORLEN OIL to pierwsza firma, która podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w biurowcu realizowanym przez Echo Investment w Krakowie.

1700 mkw. zajmie spółka ORLEN OIL w pierwszym biurowcu kompleksu Opolska Business Park realizowanym przez firmę Echo Investment w Krakowie. Tym samym ORLEN OIL otworzył listę najemców budynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że tak renomowana firma jak ORLEN OIL zdecydowała się urządzić swoje biuro w budynku I etapu Opolska Business Park. Nasza inwestycja to doskonała oferta dla firm ceniących zarówno lokalizację, jak i komfort pracy. Dzięki przyjaznym dla środowiska instalacjom, najemcy naszego biurowca mogli liczyć na niższe koszty eksploatacyjne, a użytkownicy na udogodnienia ułatwiające codzienne korzystanie z nowoczesnych funkcji budynku – mówi Joanna Nicińska, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Kompleks Opolska Business Park powstaje w północnej części Krakowa, przy ul. Opolskiej. Inwestycja będzie realizowana w trzech etapach, w ramach których na krakowski rynek dostarczonych zostanie 57 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w trzech 12-kondygnacyjnych obiektach. Zakończenie pierwszego etapu – w ramach którego powstanie biurowiec o powierzchni 19 000 mkw. – zaplanowane zostało na IV kwartał 2015 r. Kompleks Opolska Business Park w październiku uzyskał certyfikat BREEAM Interim Exellent. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz