Proton Office

K2 zostanie w Platinium Business Park

Platinium Business Park
Platinium Business Park
K2 Internet pozostanie w warszawskim kompleksie Platinium Business Park. Firma zdecydowała się na przedłużenie umowy dotyczącej wynajmu 3050 mkw. powierzchni biurowej.

K2 Internet pozostanie w warszawskim kompleksie Platinium Business Park. Firma zdecydowała się na przedłużenie umowy dotyczącej wynajmu 3050 mkw. powierzchni biurowej do 2023 r. Podczas procesu negocjacyjnego najemcę reprezentowała agencja doradcza Colliers International, natomiast właściciela kompleksu – White Star Real Estate.

 

Ważnym aspektem przemawiającym za pozostaniem firmy K2 Internet w Platinium Business Park był atrakcyjny projekt biura, który stał się wizytówką najemcy. Ponadto, profesjonalizm firm Allianz i White Star Real Estate oraz zrozumienie potrzeb najemcy pozwoliły wypracować odpowiedni model współpracy na najbliższe lata – mówi Łukasz Żelezik, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Najemcy Colliers International.

 

Kompleks Platinium Business Park znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Domaniewskiej. Złożony jest z pięciu obiektów biurowych klasy A, które łącznie oferują niemal 55 000 mkw. powierzchni najmu. Inwestycja powstała w 2010 r. Właścicielem Platinium Business Park w ramach parku biurowego jest Grupa Allianz Real Estate. W kwestiach związanych z wynajmem powierzchni właściciela reprezentuje firma White Star Real Estate.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz