PGE Narodowy

EKO Capgemini wprowadzi się do Business Garden Poznań

Business Garden Poznań
Business Garden Poznań
Do kompleksu Business Garden Poznań wprowadzi się firma Capgemini, która zajmie 600 mkw. powierzchni biurowej. Reprezentantem najemcy w procesie transakcyjnym była agencja doradcza Cushman & Wakefield.

Do kompleksu Business Garden Poznań wprowadzi się firma Capgemini, która zajmie 600 mkw. powierzchni biurowej. W nowym biurze będą pracować specjaliści, zajmujący się tworzeniem indywidualnych rozwiązań IT dla renomowanych klientów firmy. Reprezentantem najemcy w procesie transakcyjnym była agencja doradcza Cushman & Wakefield. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc firmie Capgemini w znalezieniu najlepszej lokalizacji na biuro. Dzięki elastyczności i skali projektu Business Garden firma będzie mogła efektywnie dopasować powierzchnię do swoich potrzeb związanych z jej dynamicznym rozwojem – mówi Krzysztof Misiak, partner, dyrektor Sekcji Miast Regionalnych w dziale powierzchni biurowych w Cushman & Wakefield.

 

Business Garden Poznań znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Marcelińskiej i Bułgarskiej na poznańskim Marcelinie. Kompleks docelowo będzie składał się z dziewięciu budynków o całkowitej powierzchni 80 000 mkw. Na początku br. oddano pierwszy etap inwestycji, który oferuje 42 000 mkw. przestrzeni biurowej. Wszystkie cztery obiekty powstałe w ramach tego etapu otrzymały certyfikat LEED Platinum. Wśród najemców Business Garden są firmy takie jak ADM, itelligence, Medi Partner (Medicover) oraz przyszły operator kantyny Marchewkowe Pole.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz