Vantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoKontor logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rośnie biuro Objectivity we Wrocławiu

West Forum
West Forum
Firma działająca w branży informatycznej – Objectivity – podpisała aneks do umowy najmu przestrzeni biurowej we wrocławskim obiekcie West House 1B. W rezultacie powierzchnia zajmowana przez firmę zwiększyła się o 1000 mkw. do 6000 mkw.

Firma działająca w branży informatycznej – Objectivity – podpisała aneks do umowy najmu przestrzeni biurowej we wrocławskim obiekcie West House 1B. W rezultacie powierzchnia zajmowana przez firmę zwiększyła się o 1000 mkw. do 6000 mkw.

 

Ponieważ nasza firma w 2015 r. zatrudniła ponad 150 pracowników, rzeczą naturalną było dla nas wynajęcie kolejnej powierzchni biurowej, tym bardziej, że w przyszłym roku na pokładzie Objectivity przywitamy kolejną setkę specjalistów. Powierzchnie, które oferuje nam Archicom są dostosowane do naszych potrzeb – pokoje projektowe są przestronne, a cały budynek dobrze zlokalizowany i nowoczesny – mówi Paulina Roszczak – Śliwa, szefowa HR w Objectivity. Wynajmując kolejne piętro w West Forum mamy poczucie, że nasi ludzie będą pracowali w biurze dostosowanym do ich potrzeb, a nasze standardy komfortu pracy nadal zostaną utrzymane na wysokim poziomie – dodaje.

 

Kompleks West Forum jest najnowszym projektem Archicomu. Znajduje się przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu. Docelowo inwestycja zaoferuje ok. 80 000 mkw. powierzchni najmu. Pierwszy obiekt wchodzący w skład kompleksu – West House 1A – jest w całości wynajęty przez Sygnity. Z kolei drugi z biurowców – West House 1B – został sprzedany w I kw. 2015 r. funduszowi GNT Ventures. Oddany do użytku w 2014 roku budynek oferuje ponad 12 000 mkw. powierzchni.

 

Zobacz więcej: West House 1B zmienia właściciela

 

Archicom to jeden z kluczowych deweloperów nowoczesnej powierzchni biurowej na rynku wrocławskim. Grupa jako deweloper oddała ok. 60 000 mkw. powierzchni, czyli 10 proc. całej nowoczesnej powierzchni biurowej we Wrocławiu. Obecnie w portfelu znajdują się biura o łącznej powierzchni 14 000 mkw.

 


0.0
Tagi: West House
Napisz pierwszy komentarz
mantra