Giant

Empark Mokotów Business Park z nowym najemcą

Empark Mokotów Business Park
Empark Mokotów Business Park
Firma Antalis podpisała umowę najmu 1900 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Empark Mokotów Business Park w Warszawie.

Firma Antalis, dystrybutor papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych służących do komunikacji wizualnej, podpisała umowę najmu 1900 mkw. powierzchni biurowej w budynku Taurus wchodzącego w skład kompleksu Empark Mokotów Business Park w Warszawie.

Dużym wyzwaniem podczas trwania projektu okazało się rozpatrzenie parametrów najmu pod kątem wewnętrznych oczekiwań. Zespół Reprezentacji Najemcy BNP Paribas Real Estate Poland udzielił nam dużego wsparcia w procesie dochodzenia do optymalnego rozwiązania, powstałego na na bazie rynkowych doświadczeń i naszych standardów – komentuje Arkadiusz Gątkiewicz, dyrektor finansowy, Antalis Poland Sp.z o.o.

Najemcę w procesie transakcyjnym reprezentowała firma BNP Paribas Real Estate Poland. Po przeprowadzeniu dogłębnej analizy opartej na przesłankach o charakterze finansowym i niefinansowym, najważniejszym kryterium przy podejmowaniu ostatecznej decyzji przez klienta, okazała się kwestia zarządzania zmianą i to ona zadecydowała o wyborze finalnej lokalizacji – komentuje Małgorzata Fibakiewicz, dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Oferta wynajmującego oraz zrozumienie potrzeb najemcy bez wątpienia przyczyniły się do tego, iż klient zdecydował się na budynek, który nie był pierwszą opcją wyboru, jednak w toku uzgodnień okazał się spełniać wszystkie najważniejsze oczekiwania – dodaje Joanna Andryszczyk, młodszy konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Kompleks EMPARK Mokotów Business Park to jeden z największych kompleksów biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Powstał w latach 1996-2001. Składa się z 9 budynków biurowych – Neptun, Sirius, Orion, Jupiter, Galaxy, Saturn, Mars, Mercury i Taurus. Łączna powierzchnia biurowa wszystkich biurowców wynosi ponad 117 000 mkw. Najemcami EMPARK Mokotów Business Park są największe międzynarodowe firmy reprezentujące m.in. takie sektory jak: chemia, IT, FMCG czy bankowość. Właścicielem kompleksu jest Immofinanz Group.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz