Giant

EKO Do biurowca Spektrum Tower wprowadzi się firma Nordcurrent

Spektrum Tower
Spektrum Tower
Międzynarodowy producent i wydawca gier wideo wynajął 600 mkw. przestrzeni biurowej w budynku Spektrum Tower.

Międzynarodowy producent i wydawca gier wideo – Nordcurrent – wynajął 600 mkw. przestrzeni biurowej w budynku Spektrum Tower. Firma od połowy marca 2016 r. zajmie całe piętro biurowca. W obiekcie znajdzie się pierwsze studio produkcyjne Nordcurrent w Polsce.

Spektrum Tower oferuje pełną elastyczność w aranżacji powierzchni, co pozwali nam dostosować biuro do potrzeb i oczekiwań młodych pracowników. Ważnym elementem był dla nas przynależący do biura taras. Przede wszystkim doceniamy jednak nowoczesne rozwiązania ekologiczne oraz świetną lokalizację budynku – mówi Victoria Trofimova, Nordcurrent.

Firma doradcza Cushman & Wakefield wspierała Nordcurrent przy poszukiwaniu lokalizacji, już na etapie najmu powierzchni tymczasowej. Zespół reprezentacji najemcy w Cushman & Wakefield z wielką satysfakcją wspiera najemców z branży nowoczesnych technologii. To bardzo wymagający klienci, którym atrakcyjne i ergonomiczne biuro pomaga skutecznie przyciągać najlepszych pracowników. Jednocześnie branża technologiczna stale zwiększa udział w wolumenie powierzchni biurowej wynajmowanej w Warszawie – mówi Piotr Capiga, negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Cushman & Wakefield.

Biurowiec Spektrum Tower położony jest przy ul. Twardej 18 w Warszawie. Jest to 122-metrowy budynek, w którym znajduje się łącznie ponad 28 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Obiekt przeszedł gruntowną modernizację obejmującą zmianę instalacji, lobby, aranżację zieleni czy dostosowanie do wymogów ekologicznego świadectwa. Najniższe piętra biurowca stanowi powierzchnia usługowo-handlowa, gdzie mieszczą się m.in. kantyna, klinika medyczna oraz strefa fitness. Co istotne z perspektywy najemców, w Spektrum Tower znajduje się również stacja Nextbike oraz strefa dla rowerzystów. Najemcy obiektu mogą także korzystać 314 miejsc parkingowych. Budynek znajduje się w portfolio nieruchomości funduszy Europa Funds.

 


4.0
Napisz pierwszy komentarz