Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArchicom logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Citi Handlowy zdecydowało się na Q22

Q22
Q22
W II poł. br. do warszawskiego biurowca Q22 wprowadzi się Citi Handlowy. Firma zajmie przeszło 1000 mkw. powierzchni na jednym z najwyższych pięter budynku.

W II poł. br. do warszawskiego biurowca Q22 wprowadzi się Citi Handlowy. Firma zajmie przeszło 1000 mkw. powierzchni na jednym z najwyższych pięter budynku należącego do Echo Investment. Nowe biuro zostanie przeznaczone na działalność z obszaru bankowości detalicznej.

Cieszę się, że możemy powitać na pokładzie Q22 kolejnego najemcę. Bank Citi Handlowy z racji tego, że ma swoje placówki i siedziby w różnych prestiżowych budynkach, ma także duże oczekiwania. Udało nam się je spełnić i wierzę, że udogodnienia i technologie zastosowane w naszym biurowcu, wpłyną na komfort pracy przyszłych pracowników banku – komentuje Michał Żelski, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

W procesie poszukiwania lokalizacji dla nowego biura firmie doradzali eksperci Colliers International. Biuro w budynku Q22 zapewni pracownikom i klientom banku doskonały widok na panoramę Warszawy. Nowa siedziba z pewnością odzwierciedli prestiż i wysoką jakość usług oferowanych przez Citi Handlowy – mówi Katarzyna Tasarek-Skrok, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych Colliers International.

Q22 realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Zaoferuje przeszło 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku będzie zajmować reprezentacyjne przeszklone lobby, natomiast na piętrach od 2. do 14., a także od 18. do 39. znajdą się lokale biurowe. Pozostała część, czyli poziomy 14-17, przeznaczono na funkcje specjalne tj. m.in. centrum konferencyjne, klub fitness czy restauracje. W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent, z wynikiem 79,1 proc., który jest jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra