Forbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoBusiness House logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoINTER-BUD logoCity Space logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowi w Browarze Lubicz

Aktualnie na terenie inwestycji prowadzone są prace związane z realizacją drugiego etapu Browaru Lubicz
Aktualnie na terenie inwestycji prowadzone są prace związane z realizacją drugiego etapu Browaru Lubicz
Firma Balmoral Properties zawarła trzy kolejne umowy dotyczące wynajmu powierzchni komercyjnych w Browarze Lubicz. Wśród nowych najemców jest firma Uber, która zajmie 350 mkw. w Pałacu Goetzów.

Firma Balmoral Properties zawarła trzy kolejne umowy dotyczące wynajmu powierzchni komercyjnych w Browarze Lubicz. Nowi najemcy zajmą łącznie 730 mkw. Wśród nich znalazła się amerykańska firma Uber, która wynajęła 350 mkw. powierzchni komercyjnej w odrestaurowanym, zabytkowym Pałacu Goetzów. Utworzone zostanie tam centrum zaawansowanych usług biznesowych. Będzie to pierwszy tego typu ośrodek amerykańskiego start-upu transportowego w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Uber specjalizuje się w usługach przewozu osób. W Polsce funkcjonuje od 2014 r., a jego aplikacja jest dostępna w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu.

 

Na biuro w Browarze Lubicz zdecydowała się również spółka Adecco, międzynarodowa firma doradztwa personalnego świadcząca usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. Wynajęła ona 315 mkw. powierzchni handlowej w budynku "B". Do grona najemców inwestycji dołączył także Optyk Pański. Spółka wynajęła 64,08 mkw. przestrzeni komercyjnej w budynku "A". Na tej powierzchni powstanie nowoczesny salon optyczny, który zostanie otwarty na początku marca br.

 

Aktualnie na terenie inwestycji prowadzone są prace związane z realizacją drugiego etapu Browaru Lubicz. W ramach tej fazy powstaną cztery budynki mieszkalne mające od czterech do pięciu pięter, liczące w sumie 163 mieszkania. Oprócz mieszkaniówki, realizowany jest także budynek biurowy o powierzchni 4200 mkw.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra