Top Woman in Real Estate

Ocado Technology w Centrum Biznesu Magdalena

Centrum Biznesu Magdalena
Centrum Biznesu Magdalena
Firma działająca w branży IT – Ocado Technology – podpisała umowę najmu na blisko 1500 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskiej inwestycji Centrum Biznesu Magdalena.

Firma działająca w branży IT – Ocado Technology – podpisała umowę najmu na blisko 1500 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskiej inwestycji Centrum Biznesu Magdalena. Podczas procesu transakcyjnego najemcy doradzała firma doradcza Colliers International. Od samego początku firma Ocado Technology kładła ogromny nacisk na wyjątkową lokalizację i charakter nowego biura. Widok z okien na zabytkowe centrum Wrocławia, ogromny taras na dachu budynku oraz dogodny dostęp sprawiły, że wybór został dokonany dość szybko. W chwili obecnej przygotowywane są prace aranżacyjne, a finalnie biuro ma należeć do najbardziej atrakcyjnych miejsc pracy w naszym mieście. Pojawienie się Ocado we Wrocławiu potwierdza też utrzymujące się zainteresowanie Wrocławiem wśród potencjalnych inwestorów — mówi Kamil Pakosz, manager regionalny Colliers International we Wrocławiu.

Ocado Technology zapewnia obsługę i wsparcie IT dla największego na świecie supermarketowi online Ocado. W firmie zatrudnionych jest niemal 8500 pracowników w trzech placówkach: Hatfield w Wielkiej Brytanii oraz w Krakowie i Wrocławiu.

Centrum Biznesu Magdalena usytuowane jest w samym centrum stolicy Dolnego Śląska, jedynie 200 m od Starego Rynku. Inwestycja jest 7-kondygnacyjnym budynkiem klasy A, oddanym do użytku w 2000 r. Na parterze obiektu mieszczą się niezależne lokale usługowe, a w podziemiach parking na 30 samochodów Projekt dostarcza na wrocławski rynek ok. 4500 mkw. powierzchni biurowej.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz