Proton Office

EKO Biuro handlowe Velux Polska w kompleksie The Park Warsaw

The Park Warsaw
The Park Warsaw
Pod koniec maja br. do biurowca B2 w warszawskim kompleksie The Park Warsaw przeprowadzi się biuro handlowe spółki Velux Polska.

Pod koniec maja br. do biurowca B2 w warszawskim kompleksie The Park Warsaw przeprowadzi się biuro handlowe spółki Velux Polska, które należy do duńskiego holdingu VKR. Nowa siedziba wiodącego producenta i eksporterem okien w kraju zajmie niemal 1700 mkw. powierzchni biurowej. W procesie poszukiwania siedziby i negocjowania warunków umowy najmu Velux Polska reprezentowała firma doradcza JLL.      

 

O wyborze kompleksu The Park Warsaw na siedzibę naszej spółki handlowej zdecydował jego reprezentacyjny charakter oraz dogodna lokalizacja. Istotne były także elastyczność aranżacji i wysoki standard wykończenia powierzchni biurowej, którą możemy zaadaptować do naszych indywidualnych potrzeb – mówi Jarosław Obszarski, dyrektor finansowy Velux Polska. 

 

Cieszymy się, że firma Velux Polska dołączyła do grona najemców The Park Warsaw, wśród których znajduje się już wiele znanych międzynarodowych i polskich firm. Jako deweloper oraz zarządca kompleksu dokładamy wszelkich starań, by tworzyć przyjazne środowisko pracy, a skala projektu pozwalająca najemcom na ekspansję stanowi ważny atut dla firm decydujących się otworzyć swoje biuro w The Park Warsaw. Kolejne umowy najmu są dowodem na to, że The Park Warsaw jest jednym z wiodących kampusów biurowych w Warszawie – dodaje Bartosz Prytuła, Head of Office Development and Leasing w White Star Real Estate.

 

Kompleks The Park Warsaw składa się z 10 budynków biurowych w klasie A o łącznej powierzchni najmu 110 000 mkw. Zlokalizowany jest przy ul. Krakowiaków 50 na terenie dzielnicy Włochy w Warszawie. Kompleks cechuje się innowacyjną architekturą, a także unikalną aranżacją placów i zieleni. The Park Warsaw uzyskał certyfikat BREEAM z oceną na poziomie Excellent. Projekt inwestycji powstał w pracowni architektonicznej APA Wojciechowski. W trzech pierwszych powstałych budynkach swoją siedzibę mają m.in. IBM, British American Tobacco, AkzoNobel, Johnson Controls, Cenega, Qloc, GoodYear, Mineral Midrange, NCR, RTV Euro AGD, Marie Brizard Wine & Spirits (dawniej Sobieski). Właścicielem The Park Warsaw jest AIG oraz partnerzy White Star Real Estate.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz