Giant

Biurowiec Regent Office pozyskał nowych najemców

Regent Office
Regent Office
Grono najemców obiektu biurowego należącego do Herbewo International poszerzyło się o dwie nowe firmy: Fresh, która otworzy na parterze biurowca restaurację, oraz Zooplus.

Grono najemców obiektu biurowego Regent Office poszerzyło się o dwie nowe firmy. Pierwszą z nich jest Fresh, który otworzy na parterze biurowca restaurację. Z kolei druga – Zooplus – wynajęła w budynku 660 mkw. powierzchni zlokalizowanej na pierwszym piętrze obiektu. Obecnie zajmuje ona lokal w budynku przy ul. Lubelskiej  należącym do Herbewo International. Zoopus prowadzi internetowy sklep zoologiczny, oferujący ponad 8000 artykułów dla zwierząt. W Polsce firma jest obecna od 2007 r.    

Są to już kolejni najemcy, którzy wprowadzą się do biurowca Regent Office. Pod koniec października 2015 r. firma Herbewo poinformowała o tym, że zdobyła pierwszego najemcę dla swojej inwestycji – Grand Parade – który wynajął trzecie piętro obiektu. Z kolei w grudniu ubiegłego roku firma ujawniła, iż podpisała umowę najmu z Onwelo. W biurowcu powierzchnię zajmie również Guidewire Software, który otworzy tutaj swoje szóste na świecie Regionalne Centrum Programowania. 

Regent Office powstaje przy ul. Prądnickiej 20A w Krakowie. Prace przy realizacji projektu trwają od września 2014 r. Oddanie biurowca do użytku planowane jest na marzec br. Budynek zaoferuje ok. 5000 mkw. powierzchni biurowej, rozlokowanej na 5 kondygnacjach naziemnych. Do dyspozycji użytkowników przeznaczonych zostanie 100 miejsc parkingowych w 2-kondygnacyjnym garażu podziemnym, a także miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Budynek będzie wyróżniał się pokrytym zielenią dachem ze strefą relaksu dla najemców. Docelowo prowadzona będzie rozbudowa biurowca na sąsiadującej działce. Projekt architektoniczny budynku przygotowała krakowska pracownia BS-Arch.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz