Kontor logoINTER-BUD logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Biurowe Lubicz zatrzymuje najemców

Centrum Biurowe Lubicz, fot. CBL
Centrum Biurowe Lubicz, fot. CBL
Dotychczasowi najemcy krakowskiego biurowca Centrum Biurowe Lubicz: International Paper, Bank BZ WBK, Polmed i Bank BGŻ BNP Paribas SA, przedłużyli umowy najmu powierzchni w obiekcie.

Dotychczasowi najemcy krakowskiego biurowca Centrum Biurowe Lubicz: International Paper, Bank BZ WBK, Polmed i Bank BGŻ BNP Paribas SA, przedłużyli umowy najmu łącznie na 8815 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie należącym do Griffin Real Estate. Pod koniec ubiegłego roku do grona najemców budynku biurowego dołączył również oddział CBRE. Centrum Biurowe Lubicz I i II to obiekty, w których od początku dostrzegaliśmy duży potencjał. Dlatego właśnie znalazły się w portfelu Griffin Real Estate. Wysoki standard i doskonała lokalizacja w centrum Krakowa stanowi o ich atrakcyjności. Doceniają to też najemcy, o czym świadczy chęć pozostania przez nich w naszych budynkach – komentuje Agnieszka Ciupak, Head of Office Leasing Griffin Real Estate.

 

Budynki Centrum Biurowe Lubicz to biurowce klasy A położone w ścisłym centrum u zbiegu ulic Lubicz i Rakowickiej. Inwestycja od 2014 r. znajduje się w portfolio nieruchomości Griffin Real Estate. Obiekty te oferują łącznie ponad 21 000 mkw. Budynek CBL I oddany został do użytku w 2000 r. Dostarcza na krakowski rynek 15 500 mkw. przestrzeni najmu. Z kolei w biurowcu CBL II, oddanym w 2009 r., znajduje się 5800 powierzchni przeznaczonej do wynajęcia. 

 

W portfolio Griffin Real Estate, obok Centrum Biurowego Lubicz, znajduje się m.in. DH Renoma we Wrocławiu, katowicki Supersam, Green Horizon w Łodzi, siedziba Microsoftu oraz Philipsa w Warszawie, sieć akademików Student Depot oraz inne obiekty biurowe i handlowo-usługowe, a także działki inwestycyjne znajdujące się w stolicy i w całej Polsce. Obecnie kluczową inwestycją firmy jest rewitalizacja Hali Koszyki w Warszawie i stworzenie na jej terenie wielofunkcyjnego kompleksu z częścią biurową i usługowo – restauracyjną oraz w mniejszym stopniu handlową.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra