Proton Office

EKO PURO Hotels w Q22

Q22
Q22
Grono najemców warszawskiej inwestycji Echo Investment – budynku Q22 – powiększyło się o firmę PURO Hotels. Główna siedziba nowego najemcy znajdzie się na 28 piętrze i zajmie ok. 400 mkw. powierzchni.

Grono najemców warszawskiej inwestycji Echo Investment – budynku Q22 – powiększyło się o firmę PURO Hotels. Główna siedziba nowego najemcy znajdzie się na 28 piętrze i zajmie ok. 400 mkw. powierzchni. Pozyskaliśmy kolejnego partnera, którego marka utożsamiana jest z nowoczesnością, dobrym designem i komfortem. Tacy najemcy są najlepszym potwierdzeniem filozofii reprezentowanej przez Q22, której podstawami są najwyższa jakość, prestiż lokalizacji i wyjątkowość inwestycji –  mówi Michał Żelski, senior leasing manager w Echo Investment.

Cieszymy się, że nowa siedziba PURO będzie się mieścić w Q22 – nowoczesnym, oryginalnym i rozpoznawalnym budynku w centrum miasta – mówi Przemysław Wieczorek, investment director w PURO Hotels.

PURO Hotels jest pierwszą life-stylową siecią hotelową na rodzimym rynku. Firma posiada swoje obiekty we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku. Spółka ma w planach dalszą ekspansję.

Poziom komercjalizacji budynku Q22 wynosi obecnie ok. 60 proc. dostępnej powierzchni biurowej. Wśród najemców obiektów znajdują się takie firmy jak: Deloitte, Allegro, Linklaters, William Demant, Vestor DM, Citi Handlowy. W najbliższych dniach zawarte zostaną kolejne umowy najmu.

Q22 realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Zaoferuje przeszło 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku będzie zajmować reprezentacyjne przeszklone lobby, natomiast na piętrach od 2. do 14., a także od 18. do 39. znajdą się lokale biurowe. Pozostała część, czyli poziomy 14-17, przeznaczono na funkcje specjalne tj. m.in. centrum konferencyjne, klub fitness czy restauracje. W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent, z wynikiem 79,1 proc., który jest jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.
 


1.0
Napisz pierwszy komentarz