EY zawita do Tryton Business House

Tryton Business House
Tryton Business House
Firma doradcza EY zdecydowała się na wynajęcie 300 mkw. powierzchni biurowej w inwestycji zrealizowanej przez Echo Investment w Gdańsku.

Firma doradcza EY zdecydowała się na wynajęcie 300 mkw. powierzchni biurowej w inwestycji zrealizowanej przez Echo Investment w centrum Gdańska – Tryton Business House. Na początku trójmiejskie biuro zatrudni głównie audytorów oraz doradców podatkowych. Z kolei inne usługi bedą realizowane we współpracy z centralą znajdującą się w stolicy. Wiążemy duże nadzieje z nowym biurem i wierzymy, że będzie się szybko rozwijać. W tym roku nasz zespół będzie liczył ok. 30 osób, w tym kilkoro ekspertów zajmujących się doradztwem transakcyjnym oraz informatycznym. Z naszych analiz wynika, że Pomorze to obszar, na który warto stawiać w długim okresie – mówi Marcin Zieliński, partner odpowiedzialny za trójmiejskie biuro EY.

W biurach EY w Polsce pracuje ponad 1800 osób w działach audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Obok zespołów świadczących usługi audytorsko-doradcze klientom, firma posiada także w kraju centrum usług wspólnych, które udziela wsparcia – m.in. w zakresie księgowości, IT i zarządzania wiedzą – kilkudziesięciu biurom firmy na całym świecie.

Tryton Business House jest nowoczesnym biurowcem klasy A, który oferuje 22 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. W biurowcu znajduje się podziemny parking z 262 miejscami postojowymi dla samochodów. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni, uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści mogą również korzystać z pryszniców, szatni i suszarni. Tryton Business House jest budynkiem o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna ma 6-kondygnacji, a w środkowej części 11. Obie części połączone są jednokondygnacyjnym hallem – łącznikiem pełniącym funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca kolejowego Gdańsk-Główny. Biura w Tryton Business House, oprócz EY, wynajęły do tej pory Kainos Software, PGS Software, a także firma Ciklum. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi obecnością w biurowcu.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz