WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grupa IPOPEMA zostaje w Le Palais

Le Palais
Le Palais
Grupa IPOPEMA, w której skład wchodzą spółki z sektora finansowego i doradczego, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni w biurowcu Le Palais w Warszawie.

Grupa IPOPEMA, w której skład wchodzą spółki z sektora finansowego i doradczego, zdecydowała się na dalszy wynajem powierzchni biurowej w warszawskim budynku Le Palais. Podczas renegocjacji warunków umowy najemcy doradzali eksperci z firmy Knight Frank, a właścicielowi – firmie Triuva (wcześniej IVG Institutional Funds) – specjaliści z Colliers International.

Grupa IPOPEMA jako pierwsza wprowadziła się w 2013 r. do zrewitalizowanego budynku przy ulicy Próżnej, nie bez przyczyny nazwanego Le Palais. Doceniając walory estetyczne oraz doskonałą lokalizację, IPOPEMA zdecydowała się pozostać na kolejne lata w tym prestiżowym obiekcie. Knight Frank miał przyjemność doradzać Grupie IPOPEMA w uzyskaniu jak najlepszych warunków renegocjowanej umowy najmu blisko 2500 mkw. – Artur Sutor, dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy Knight Frank.

Biurowiec Le Palais znajduje się w centralnej dzielnicy biznesowej Warszawy, przy skrzyżowaniu ulicy Próżnej i Placu Grzybowskiego. Budynek oferuje 5300 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 1300 mkw. powierzchni przeznaczonej na handel detaliczny i punkty gastronomiczne. Największym najemcą obiektu jest Grupa IPOPEMA. 
 


0.0
Tagi: Le Palais
Napisz pierwszy komentarz
mantra