Top Woman in Real Estate

Nowi najemcy w Karolkowa Business Park

Karolkowa Business Park
Nowe biuro Onwelo
Do grona najemców warszawskiej inwestycji Grupy ASBUD – Karolkowa Business Park – dołączyły trzy kolejne firmy: Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Nowakowski i Wspólnicy, Tarkett, a także Onwelo.

Do grona najemców warszawskiej inwestycji Grupy ASBUDKarolkowa Business Park – dołączyły trzy kolejne firmy. Pierwszą z nich jest jedna z największych spółek prawniczych w kraju – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Nowakowski i Wspólnicy – która zajęła ponad 360 mkw. na 9 piętrze budynku. Drugi najemca – firma Tarkett – który działa w dziedzinie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań podłogowych, wynajął 509 mkw. powierzchni na 10 i 11 piętrze obiektu. Do biurowca Karolkowa Business Park wprowadziła się także rodzima spółka technologiczna Onwelo, która specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla bankowości, rynków kapitałowych, ubezpieczeniowych, farmacji, branży FMCG oraz telekomunikacji. Firma zajęła 1000 mkw. na 1 piętrze budynku.

Cieszymy się, że do portfolio naszych najemców dołączyły kolejne firmy, które doceniły niezwykle atrakcyjną lokalizację naszego biurowca, najwyższą jakość wykończenia oraz unikatowe rozwiązania architektoniczne – w tym wykorzystanie zabytkowych murów fabryki Philipsa, które stanowią wyróżniki projektu. Pozyskanie tak renomowanych najemców stanowi dla nas potwierdzenie, że decyzja o wejściu w segment komercyjny, którą podjęliśmy realizując biurowiec Karolkowa Business Park była bardzo słuszna – powiedział Raied Tanous, dyrektor zarządzający Grupy ASBUD.

Biurowiec Karolkowa Business Park oferuje ok. 18 600 mkw. powierzchni najmu klasy A, w tym przeszło 2600 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej na parterze. Obiekt jest już skomercjalizowany w 85 proc. Inwestycja wyróżnia się zielonymi tarasami na pierwszym piętrze budynku, ogólnodostępnym zielonym patio w sąsiedztwie restauracji, a także szklaną fasadą z odrestaurowanymi, zabytkowymi fragmentami murów dawnej fabryki Philipsa. Budynek oddano do użytku w styczniu 2015 r.

Grupa ASBUD jest firmą deweloperską, specjalizującą się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych, która od 19 lat z prowadzi działalność na polskim rynku nieruchomości. Dotychczas firma przygotowała 8 projektów w Warszawie i okolicach, które powstały m.in. na Białołęce, Bielanach, Powiślu, Ochocie, Tarchominie oraz w Piasecznie i Konstancinie-Jeziornie. 
 


2.0
Napisz pierwszy komentarz