Giant

EKO Na lunch do Office Bistro w Q22

Q22
Q22
W warszawskim biurowcu realizowanym przez Echo Investment na powierzchni niemal 600 mkw. otworzona zostanie kantyna, której operatorem będzie Office Bistro.

W warszawskim biurowcu realizowanym przez Echo Investment na powierzchni niemal 600 mkw. otworzona zostanie kantyna, której operatorem będzie Office Bistro. Lokal w Q22 będzie już 11 punktem sieci na terenie stolicy. Q22 to miejsce idealnie wpisujące się w naszą strategię biznesową. Prestiż miejsca z pewnością pobudzi kreatywność naszych kucharzy, którzy tworzą oryginalne propozycje menu przygotowując na miejscu dania na bazie sezonowych, świeżych, naturalnych produktów – mówi Bartosz Serdakowski-Goldstein.

 

Renomowany najemca gastronomiczny to dzisiaj niezbędny element nowoczesnej przestrzeni biurowej klasy premium. W Q22 stawiamy sobie za cel podnoszenie komfortu pracy jego użytkowników, dlatego restauracja Office Bistro w 100 procentach spełnia nasze wymagania. Chcielibyśmy, aby kantyna stanowiła również dodatkową przestrzeń sprzyjającą biznesowym rozmowom w mniej formalnej atmosferze – mówi Michał Żelski, senior leasing manager z Echo Investment.

 

Obecnie Q22 jest wynajęte w ponad 60 proc. Wśród grona najemców biurowca znajdują się firmy takie jak: Deloitte, Allegro, Linklaters, William Demant, Vestor DM, Citi Handlowy, PURO Hotels. Jesteśmy w toku dalszych negocjacji z przedstawicielami czołowych polskich i zagranicznych firm – mówi Michał Żelski.

 

Office Bistro Group jest siecią restauracji znajdujących się w biurowcach w centrum Warszawy. Poza szerokim wyborem posiłków lunchowych, śniadań i przekąsek, restauracja oferuje obsługę cateringową spotkań firmowych i prywatnych.

 

Q22 realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Zaoferuje przeszło 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku będzie zajmować reprezentacyjne przeszklone lobby, natomiast na piętrach od 2. do 14., a także od 18. do 39. znajdą się lokale biurowe. Pozostała część, czyli poziomy 14-17, przeznaczono na funkcje specjalne tj. m.in. centrum konferencyjne, klub fitness czy restauracje. W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent, z wynikiem 79,1 proc., który jest jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz