bcb wrzesień 2020

EKO Znamy pierwszego najemcę biurowca Nobilis Business House

Nobilis Business House
Nobilis Business House
Listę najemców wrocławskiego biurowca realizowanego Echo Investment otworzyła międzynarodowa sieć przychodni Synexus, która utworzy w budynku centrum medyczne.

Listę najemców wrocławskiego biurowca realizowanego Echo InvestmentNobilis Business House – otworzyła międzynarodowa sieć przychodni Synexus, która utworzy w budynku centrum medyczne. Najemca wynajął w tym celu przeszło 1500 mkw. powierzchni w obiekcie. Firma Synexus zajmie powierzchnie na parterze i I piętrze biurowca. Bardzo cieszymy się z tej współpracy. To już kolejny klient z branży medycznej, który zaufał standardom Echo Investment – mówi Katarzyna Kubicka, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Synexus jest siecią przychodni przeznaczonych do prowadzenia badań klinicznych na zlecenie największych firm farmaceutycznych. Ośrodki Synexus znajdują się m.in. w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Rumunia, Republika Południowej Afryki i od niedawna też USA. W Polsce firma działa w sześciu miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Poznaniu.

 

Nobilis Business House powstaje przy skrzyżowaniu ulic Marii Curie-Skłodowskiej i Mikołaja Reja. Inwestycja będzie cechować się elegancką architekturą, a także dobrą lokalizacją o czym świadczy bliskość przystanków komunikacji miejskiej i głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia. Projekt zaoferuje 16 000 mkw. powierzchni biurowej. W obiekcie znajdzie się jednokondygnacyjny parking podziemny. W projekcie uwzględniono również 72 miejsca dla rowerzystów, a także szatnie z prysznicami i suszarniami. Najemcy będą mogli skorzystać z kantyny, punktów usługowych i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Jesienią ubiegłego roku budynek uzyskał certyfikat BREEAM Interim Excellent z bardzo wysokim wynikiem 72 proc. Budowa inwestycji przebiega zgodnie z założonych harmonogramem. Realizacja Nobilis Business House ma zakończyć się w sierpniu br.
 


5.0
Napisz pierwszy komentarz