Proton Office

EKO Znamy pierwszego najemcę biurowca Nobilis Business House

Nobilis Business House
Nobilis Business House
Listę najemców wrocławskiego biurowca realizowanego Echo Investment otworzyła międzynarodowa sieć przychodni Synexus, która utworzy w budynku centrum medyczne.

Listę najemców wrocławskiego biurowca realizowanego Echo InvestmentNobilis Business House – otworzyła międzynarodowa sieć przychodni Synexus, która utworzy w budynku centrum medyczne. Najemca wynajął w tym celu przeszło 1500 mkw. powierzchni w obiekcie. Firma Synexus zajmie powierzchnie na parterze i I piętrze biurowca. Bardzo cieszymy się z tej współpracy. To już kolejny klient z branży medycznej, który zaufał standardom Echo Investment – mówi Katarzyna Kubicka, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Synexus jest siecią przychodni przeznaczonych do prowadzenia badań klinicznych na zlecenie największych firm farmaceutycznych. Ośrodki Synexus znajdują się m.in. w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Rumunia, Republika Południowej Afryki i od niedawna też USA. W Polsce firma działa w sześciu miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Poznaniu.

 

Nobilis Business House powstaje przy skrzyżowaniu ulic Marii Curie-Skłodowskiej i Mikołaja Reja. Inwestycja będzie cechować się elegancką architekturą, a także dobrą lokalizacją o czym świadczy bliskość przystanków komunikacji miejskiej i głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia. Projekt zaoferuje 16 000 mkw. powierzchni biurowej. W obiekcie znajdzie się jednokondygnacyjny parking podziemny. W projekcie uwzględniono również 72 miejsca dla rowerzystów, a także szatnie z prysznicami i suszarniami. Najemcy będą mogli skorzystać z kantyny, punktów usługowych i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Jesienią ubiegłego roku budynek uzyskał certyfikat BREEAM Interim Excellent z bardzo wysokim wynikiem 72 proc. Budowa inwestycji przebiega zgodnie z założonych harmonogramem. Realizacja Nobilis Business House ma zakończyć się w sierpniu br.
 


5.0
Napisz pierwszy komentarz