Proton Office

Centrum doradcze mBanku powstanie w Tryton Business House

Tryton Business House
Tryton Business House
Do grona najemców biurowca Tryton Business House zrealizowanego przez Echo Investment dołączy mBank, który otworzy w budynku centrum doradcze.

Do grona najemców biurowca Tryton Business House zrealizowanego przez Echo Investment dołączy mBank, który otworzy w budynku centrum doradcze. Koncepcją tego typu placówek jest dostarczanie kompleksowej obsługi wraz z szeroką gamą usług bankowości detalicznej, korporacyjnej i prywatnej, a także produktów wybranych spółek mBanku (np. mLeasingu, mFaktoringu i Domu Maklerskiego mBanku). Centra doradcze mBank uruchamiamy sukcesywnie w całej Polsce, przede wszystkim w budynkach biurowych, by zapewnić klientom komfortowe miejsce spotkań, z dobrym dojazdem i parkingiem. Gdańska placówka będzie największą z czterech dotychczas otwartych i tym samym stanie się największym oddziałem banku w północnej Polsce – mówi Jacek Popiołek, dyrektor departamentu zarządzania nieruchomościami w mBanku.

W Tryton Business House będzie się mieściła zarówno nowoczesna placówka mBanku dostępna dla klientów,  jak i funkcjonalna powierzchnia biurowa z ponad 100 stanowiskami pracy – mówi Kornelia Łukaszewska, leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment, odpowiadająca za komercjalizację biurowca. Zawarta umowa obejmuje długoterminowy najem przez mBank dwóch powierzchni: 200 mkw. na parterze budynku oraz ok. 1000 mkw. znajdujących się na pierwszym piętrze biurowca, bezpośrednio nad placówką banku.

Tryton Business House jest nowoczesnym biurowcem klasy A, który oferuje 22 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. W biurowcu znajduje się podziemny parking z 262 miejscami postojowymi dla samochodów. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni, uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści mogą również korzystać z pryszniców, szatni i suszarni. Tryton Business House jest budynkiem o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna ma 6-kondygnacji, a w środkowej części 11. Obie części połączone są jednokondygnacyjnym hallem – łącznikiem pełniącym funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca kolejowego Gdańsk-Główny. Biura w Tryton Business House wynajęły do tej pory firmy Kainos Software, PGS Software, Ciklum oraz EY.


0.0
Napisz pierwszy komentarz