Giant

Philips Lighting i Philips Poland zostają przy al. Jerozolimskich w Warszawie

Firmy Philips Lighting i Philips Poland zdecydowały się na przedłużenie umów najmu w biurowcu Philips House znajdującym się przy al. Jerozolimskich w Warszawie.

Firmy Philips Lighting i Philips Poland zdecydowały się na przedłużenie umów najmu w biurowcu Philips House znajdującym się przy al. Jerozolimskich w Warszawie. Podczas negocjacji warunków umów najemców wspierała firma doradcza JLL.  

Właścicielem 3-piętrowego budynku oferującego 5571 mkw. powierzchni biurowej klasy A jest Griffin Real Estate. Philips House znajduje się w portfolio Griffina od przeszło trzech lat. Od początku dostrzegaliśmy duży potencjał zarówno w tym obiekcie jak i jego lokalizacji. Opinie naszych najemców i przedłużone umowy najmu utwierdzają nas w tym przekonaniu – komentuje Agnieszka Ciupak, head of Office Leasing Griffin Real Estate. Aby jeszcze bardziej podnieść komfort pracy zdecydowaliśmy się unowocześnić budynek. Modernizacji w najbliższym czasie zostanie poddana fasada, wnętrze budynku obejmujące recepcję i system HVAC – dodaje Agnieszka Ciupak. Jednak to nie wszystko. Nowe biuro w Philips House zostanie zaaranżowane według konceptu Work Place Innovation.

W Philips House jesteśmy obecni od samego początku jego powstania. Doceniamy jego atuty jak lokalizacja oraz specyfika budynku dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę najmu. Nasza siedziba powinna w jak największym stopniu odzwierciedlać nasz wizerunek jako firmy innowacyjnej oraz firmy skupiającej się na ludziach oraz ich potrzebach, w tym przypadku naszych pracownikach i ich komfortowych, nowoczesnych miejscach pracy. Dlatego nowe biuro Philipsa zostało zaprojektowano pod kątem innowacyjnych rozwiązań takich jak: nowoczesne wspólne miejsca pracy, specjalnie wydzielone przestrzenie współpracy oraz przestrzenie rekreacyjne do relaksu i chwili wypoczynku. Dodatkowym atutem są także najnowocześniejsze rozwiązania w oświetleniu biura. Wszystko to w ramach systemu Work Place Innovation – WPI – mówi Tomasz Lisewski prezes Philips Polska. Innowacją jest także oświetlenie biura. Naszym założeniem jest uczynić z Philips House nasz Refrence Site dla naszych przyszłych klientów kupujących od nas rozwiązania oświetlenia dla swoich inwestycji w nieruchomościach – dodaje.

Aktualnie Philips zatrudnia w kraju niemal 7 tys. pracowników w 4 zakładach produkcyjnych oraz organizacji marketingowo-sprzedażowej. Firma jest jednym z największych inwestorów zagranicznych na rodzimym rynku.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz