GTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoRIS Kotes logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoTorus logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

TPA Horwath z nowym biurem w inwestycji Młyńska 12

Młyńska 12
Młyńska 12
TPA Horwath zdecydował się na przeniesienie swojej poznańskiej siedziby. W tym celu firma wynajęła ponad 1000 mkw. powierzchni biurowej w nowym biurowcu Młyńska 12.

TPA Horwath zdecydował się na przeniesienie swojej poznańskiej siedziby. W tym celu firma wynajęła ponad 1000 mkw. powierzchni biurowej w nowym biurowcu Młyńska 12. Jesteśmy świadomi jak ważne jest otoczenie, w jakim na co dzień realizujemy projekty dla naszych klientów. Wybierając lokalizację naszej nowej poznańskiej siedziby, szukaliśmy takiego miejsca, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych i wyposażenia przestrzeni najwyższej jakości, będzie wspierać efektywność naszych zespołów. Na Młyńskiej 12 udało nam się uzyskać połączenie tradycji z nowoczesnością co doskonale wpisuje się w wartości organizacyjne naszej firmy – powiedział Krzysztof Kaczmarek, partner zarządzający TPA Horwath.   

W procesie negocjacji warunków umowy najmu doradzał Dział Powierzchni Biurowych firmy CBRE. Młyńska 12 jest projektem wyjątkowym na mapie Poznania, zrealizowanym na najwyższym poziomie, z dbałością o szczegóły. Jest to odpowiedź na stale rosnące wymagania najemców w kontekście powierzchni biurowej, ściśle powiązanej z wizerunkiem firmy a także postrzeganiem atrakcyjnego biura jako atutu, który przyciąga talenty – komentuje Anna Trębicka, senior property nagotiator, Dział Powierzchni Biurowych CBRE.    

TPA Horwath jest międzynarodową grupą konsultingową, która świadczy usługi doradztwa biznesowego. Firma dostarcza międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym rozwiązania biznesowe z obszaru m.in. strategicznego doradztwa podatkowego, transakcyjnego i corporate finance, audytu finansowego, outsourcingu księgowego i administracji płacowej.

Młyńska 12 jest inwestycją biurową, która znajduje się w odrestaurowania kamienicy położonej w centralnej części Poznania. Budynek składa się z 6 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Oferuje niemal 4600 mkw. powierzchni biurowej. W projekcie znajduje się zaplecze usługowe, część poświęconą odnowie biologicznej, a także część restauracyjna i usługi consierge dla najemców.
 


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra