Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoCity Space logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Radio Zet zostaje w Bliski Center

Radio Zet zdecydowało się na przedłużenie umowy najmu w warszawskim biurowcu Bliski Center, znajdującym się w portfolio Griffin Real Estate.

Radio Zet zdecydowało się na przedłużenie umowy najmu na ponad 4000 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Bliski Center, znajdującym się w portfolio Griffin Real Estate. Stacja ma swoją siedzibę w budynku już od 2000 r. W procesie najmu Radiu Zet doradzała firma doradcza Colliers. O randze budynku zawsze świadczą jego najemcy, dlatego cieszę się, że Radio Zet, jedna z najbardziej uznanych i cieszących się popularnością stacji radiowych, zdecydowała się przedłużyć z nami umowę najmu na kolejne lata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jej pracowników, zdecydowaliśmy się unowocześnić budynek. W najbliższym czasie zostaną zmodernizowane recepcje oraz części wspólne, wejście do budynku, a także teren zewnętrzny – komentuje Agnieszka Ciupak, Head of Office Leasing w Griffin Real Estate.

 

Biurowiec Bliski Center oddano do użytku w 2000 r. Znajduje się w dzielnicy Śródmieście, wzdłuż ulicy Żurawiej 8 w Warszawie. Budynek posiada 2-kondygnacyjny parking podziemny z 90 miejscami parkingowymi. Biurowiec należy do Griffin Real Estate od 2014 r. W portfolio biurowym firmy, obok budynku Bliski Center, znajduje się również Centrum Biurowe Raiffeisen, Centrum Biurowe Green Horizon, Centrum Biurowe Lubicz I & II, Microsoft House, Batory Office Building I, Philips House, Nordic Park. Obecnie kluczową inwestycją Griffin Real Estate jest rewitalizacja Hali Koszyki w Warszawie i stworzenie na jej terenie wielofunkcyjnego kompleksu z częścią biurową i usługowo – restauracyjną oraz w mniejszym stopniu handlową.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra