Proton Office

CBRE skomercjalizuje inwestycję Bobrowiecka 8

Bobrowiecka 8
Bobrowiecka 8
Firma doradcza CBRE została wybrana przez inwestora projektu Bobrowiecka 8 – Castor Park Sp. z o.o. – na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za komercjalizację powierzchni dostępnej w budynku.

Firma doradcza CBRE została wybrana przez inwestora projektu Bobrowiecka 8Castor Park Sp. z o.o. – na agenta wyłącznego budynku. W ramach zawartej umowy dwa działy CBRE – dział powierzchni biurowych oraz dział powierzchni handlowych – będą odpowiedzialne za wynajem powierzchni dostępnej w budynku. Bobrowiecka 8 to jeden z nielicznych projektów biurowych w tej części miasta. To dobra alternatywa dla skoncentrowanej, biurowej części Mokotowa. Powstająca inwestycja będzie synergicznym uzupełnieniem dla istniejącego budynku Bobrowiecka 6, który znany jest jako miejsce prestiżowych wystaw Fundacji Rodziny Staraków – mówi Radosław Pawlak, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych CBRE.      

Budynek Bobrowiecka 8, powstający na Dolnym Mokotowie, zaoferuje 22 500 mkw. powierzchni najmu, w tym 20 000 mkw. przestrzeni biurowej i 2500 mkw. powierzchni usługowej. W biurowcu będzie się mieściła kantyna, centrum konferencyjne, delikatesy, kiosk, fitness czy restauracja. W 5-piętrowym obiekcie powstanie także duże zaplecze parkingowe na ponad 500 aut. Biurowiec zaprojektowano zgodnie z wymaganiami ekologicznymi, co potwierdzi zielony certyfikat BREEAM. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna była pracownia JEMS Architekci, budowę inwestycji prowadzi firma Hochtief Polska. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na wrzesień 2017 r.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz