Podium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoArchicom logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Salt Ship Design Poland na dłużej w Łużycka Office Park

Łużycka Office Park
Łużycka Office Park
Salt Ship Design Poland zadecydowało o pozostaniu na wynajmowanej dotychczas powierzchni biurowej w kompleksie Łużycka Office Park, należącym do Allcon Investment.

Salt Ship Design Poland – polski oddział norweskiej pracowni projektowania statków – zadecydowało o pozostaniu na wynajmowanej dotychczas powierzchni biurowej w kompleksie Łużycka Office Park, należącym do Allcon Investment. W ramach zawartej umowy najemca będzie zajmował biuro o metrażu 880 mkw. na czwartym piętrze budynku B do maja 2022 r. Biuro w biznesowym centrum Gdyni oraz nieopodal trójmiejskich stoczni to bardzo duża wartość dla skandynawskiej firmy z branży morskiej. To, że Salt Ship Design Poland zdecydował się przedłużyć z nami umowę, najlepiej świadczy o walorach komunikacyjnych naszej lokalizacji oraz dostępie do specjalistów z lokalnego rynku. Ale traktujemy to także jako potwierdzenie jakości oferowanej przez nas powierzchni biurowej oraz wysokich standardów obsługi naszych najemców – mówi Halina Gniadecka z Allcon Investment.  

 

Firma Salt Ship Design Poland jest obecna w kompleksie Łużycka Office Park od 2012 r. Początkowo najemca zajmował 500 mkw., a w 2014 r. powiększył swoje biuro do obecnej wielkości.

 

Łużycka Office Park jest kompleksem biurowym klasy A, który został otwarty w 2010 r. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wynosi 42 000 mkw., z czego oferowana przestrzeń biurowa to 22 500 mkw. Do firmy Allcon Investment należą 4 z 5 budynków wchodzących w skład kompleksu. Spółka posiada również sąsiadujący z nim biurowiec Łużycka Plus, który otworzono w 2014 r. Obiekt oferuje ok. 6000 mkw. powierzchni biurowej.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra