Tétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoNowy Styl Group logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoArchicom logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sklep internetowy w biurowcu

Centrum Biurowe Azbud przyciągnęło kolejnego najemcę.
Centrum Biurowe Azbud przyciągnęło kolejnego najemcę.
W Centrum Biurowym Azbud w Krakowie pojawił się kolejny najemca. W obiekcie tym będzie placówka sklepu internetowego Morele.net.

Firma Morele.net otworzyła na 400 mkw. salon ekspozycyjny połączony z punktem odbioru zakupionych przez internet produktów. W procesie wynajmu pośredniczyła firma Knight Frank, która reprezentowała właściciela budynku.

Firma Morele.net wybrała Centrum Biurowe Azbud ze względu na jego znakomitą ekspozycję, świetny dostęp do komunikacji miejskiej oraz dużą liczbę miejsc parkingowych. Oddany do użytku w 2000 roku budynek jest bardzo dobrze zarządzany, co przekłada się na zainteresowanie najemców i fakt, że jest wypełniony niemal w całości - mówi Aleksandra Markiewicz, negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowej w krakowskim biurze Knight Frank.

Centrum Biurowe Azbud oferuje ponad 11 000 mkw. powierzchni biurowej. Wśród jego najemców są m.in. Bank ING, Nokia, Philip Morris. Oprócz biur znajdują się w nim także lokale usługowe, gastronomiczne czy bankowe. Biurowiec ulokowany jest między śródmieściem Krakowa a Nową Hutą przy al. Pokoju 78. Elewacja tego kompleksu biurowo-usługowego wykonana jest ze szkła strukturalnego o niebieskim zabarwieniu uzupełnionego naturalnym piaskowcem. Budynek posiada 6 kondygnacji i dysponuje parkingiem naziemnym na 390 aut. Wyposażony jest w systemy zabezpieczeń SAP, CCTV oraz ochrony fizycznej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra