Top Woman in Real Estate

Dwa razy WTT

Warsaw Trade Tower (WTT) z nowymi kontraktami najmu na łączną powierzchnię blisko 8600 mkw.
Warsaw Trade Tower (WTT) z nowymi kontraktami najmu na łączną powierzchnię blisko 8600 mkw.
Warsaw Trade Tower (WTT) zyskuje dwa kontrakty najmu. Łącznie dotyczą one ponad 8600 mkw. powierzchni biurowej.

Umowy najmu dotyczą wynajęcia nowej przestrzeni oraz przedłużenie dotychczasowego kontraktu i ekspansję powierzchni. Nowym najemcą jest firma Golden Floor. Od lipca 2017 r. zajmie ona łącznie 1400 mkw., z czego 1164 mkw. na 32 piętrze i 236 mkw. na parterze, a od września br. firma będzie działać w WTT na zasadach operatorskich. Golden Floor jest firmą świadczącą usługi konferencyjne. Kolejny kontrakt najmu dotyczy przedłużenia przez innego najemcę dotychczasowej umowy na niemal 6000 mkw. z jednoczesną ekspansją o kolejne 1220 mkw. W podpisaniu kontraktów Warsaw Trade Tower reprezentowała firma doradcza Savills.

 

Kiedyś najważniejsza była cena, dziś brane pod uwagę są również oczekiwania samych pracowników – dotyczą one zarówno dogodnej lokalizacji, jak i standardów aranżacji przestrzeni, a employee well-being (dobre samopoczucie pracowników) stało się jednym z kluczowych czynników w procesie doboru biura. Świadomość tego i chęć wyjścia naprzeciw nowym oczekiwaniom stały się motorem zmian, które w ostatnim czasie przeszedł Warsaw Trade Tower. Dzięki przeprowadzonej modernizacji obiektu stworzyliśmy zupełnie nową jakość przestrzeni biurowej, włączając w to podejście do potrzeb najemców. Dlatego bardzo nas cieszy, że dotychczas obecne w WTT firmy pozostają i rozwijają się razem z nami, tak jak i cieszy nas możliwość przywitania nowych – komentuje Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management – Europe.

 

Warsaw Trade Tower (WTT) to biurowiec, którego całkowita wysokość wynosi 208 m. Budynek oferuje ponad 42 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A rozmieszczonej na 39 piętrach. Obiekt powstał pod koniec lat 90., a w latach 2015-16 przeszedł modernizację. Biurowiec WTT przeszedł pomyślnie proces certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM In-Use i uzyskał ocenę na poziom Very Good w kategorii Asset Performance.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz