Giant

Prawnicy w Nowym Świecie

Greenberg Traurig powiększyła powierzchnię wynajmowaną w biurowcu Nowy Świat 2.0
Wnętrze biurowca Nowy Świat 2.0
Greenberg Traurig podwaja powierzchnię wynajmowaną w biurowcu Nowy Świat 2.0. Wiodącą kancelaria prawna w Polsce zajmie całe piętro tego obiektu.

Greenberg Traurig powiększyła powierzchnię wynajmowaną w biurowcu Nowy Świat 2.0. Prawnicy kancelarii od IV kw. br. będą korzystać łącznie z ponad 900 mkw. powierzchni zlokalizowanej na IV piętrze obiektu.

Greenberg Traurig to renomowana, międzynarodowa kancelaria prawna. Oferuje ona pełen zakres usług prawnych w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, Azji i na Bliskim Wschodzie. W 38 biurach kancelaria zatrudnia ponad 1900 prawników. Warszawskie biuro od 25 lat doradza przy znaczących transakcjach i sporach w Polsce. Wśród klientów kancelarii są m.in. Ministerstwo Skarbu Państwa oraz spółki Skarbu Państwa.

Poszerzenie powierzchni najmu w biurowcu Nowy Świat 2.0 przez tak znaną i cenioną kancelarię prawną jest dla nas dużym powodem do zadowolenia.To najlepsze potwierdzenie wysokiego standardu budynku i jakości oferowanych przez nas usług jako zarządcy. Doskonała lokalizacja, najwyższa jakość wykończenia i zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz bliskość kluczowych instytucji finansowych i administracyjnych to największe atuty biurowca Nowy Świat 2.0, które sprawiają, że obiekt cieszy się powodzeniem wśród tak renomowanych firm, jak Greenberg Traurig​ – powiedział Jan Kamas, wiceprezes zarządu centrum bankowo-finansowego „Nowy Świat” SA.

Biurowiec Nowy Świat 2.0 został oddany do użytku w grudniu 2015 r. Obiekt zrealizowany jest przez Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” SA. Pierwszym najemcą, który wprowadził się do nowego biurowca jeszcze w 2015 r. jest właśnie kancelaria Greenberg Traurig. Nowy Świat 2.0 jest przeszklonym budynkiem biurowo-usługowo-handlowym. Jest to sześciokondygnacyjny obiekt o powierzchni użytkowej 6146 mkw. Biurowiec oferuje swoim najemcom 4178 mkw. powierzchni biurowej w standardzie klasy A oraz 1968 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz