Podium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoKontor logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoArchicom logoBusiness House logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoTorus logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CA IMMO wynajęło ponad 23 000 mkw.

Biurowiec Warsaw Towers w Warszawie znajdujący się w portfolio CA IMMO.
Biurowiec Warsaw Towers w Warszawie znajdujący się w portfolio CA IMMO.
Od początku br. CA IMMO wynajęło już ponad 23 000 mkw. Transakcje obejmują zarówno nowe umowy, jak i renegocjacje dotychczasowych kontraktów.

Wśród warszawskich obiektów, które znajdują się w portfolio funduszu CA IMMO największe wolumeny transakcji dotyczyły Sienna Center oraz Saski Point. Zawarte w ramach renegocjacji i ekspansji umowy dotyczyły 7500 mkw. powierzchni biurowej w Sienna Center oraz 5550 mkw. w Saski Point. 
Z kolei największa wśród wszystkich nowo podpisanych umów dotyczyła najmu dokonanego przez CGI. Ta jedna z największych na świecie firm konsultingowych w branży IT podpisała umowę najmu na 2400 mkw. powierzchni biurowej w budynku Saski Crescent. Spośród renegocjacji do największe przedłużenia umów dotyczą takich firm jak: Procter & Gamble (2 600 m kw.) w Warsaw Towers oraz Grupa Societe Generale (5 590 m kw.) w Saski Point.

Wśród biurowców znajdujących się w portfolio CA IMMO są jeszcze takie obiekty jak: Sienna Center, Saski Crescent, Saski Point, Bitwy Warszawskiej Business Center, Wspólna 47/49 oraz Warsaw Towers w Warszawie, a także obiekt Avia w Krakowie. Łącznie w Polsce CA IMMO zarządza ponad 100 000 mkw. powierzchni biurowej. 

CA Immo zajmuje się nieruchomościami biurowymi w stolicach Europy Środkowej (od wynajmu i zarządzania, po opracowywanie projektów). Firma posiada filie w sześciu krajach centralnej części Starego Kontynentu. CA Immo założona została w 1987 r. Spółka jest notowana na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, w ramach indeksu ATX (zarządza nieruchomościami w Niemczech, Austrii i Europie Wschodniej). Na rynek polski firma weszła w 2001 r. Jeden z głównych rynków dla CA Immo stanowi Warszawa. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra