Business House logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoTorus logoKontor logoTétris Poland logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Na dłużej i w większym biurze

Siedziba firmy Comp SA, lidera bezpiecznych rozwiązań IT, będzie nadal mieścić się w Jutrzenki Business Park w Warszawie.
Siedziba firmy Comp SA, lidera bezpiecznych rozwiązań IT, będzie nadal mieścić się w Jutrzenki Business Park w Warszawie.
Comp SA nie zmienia swojej siedziby. Swoje biuro w kompleksie biurowym Jutrzenki Business Park w Warszawie firma powiększy o kolejne mkw.

Siedziba Comp SA nadal będzie się mieścić w Jutrzenki Business Park. Dodatkowo wraz z przedłużeniem umowy firma zdecydowała się na wynajęcie ok. 200 kolejnych mkw. powierzchni. Dzięki temu firma zajmie ponad 4150 mkw. w obu budynkach kompleksu biurowego. Comp SA stanowi głównego najemcę Jutrzenki Business Park od samego początku tj. od momentu oddania budynków do użytku. W procesie renegocjacji  umowy najmu właściciela - spółkę ERED 3, wchodzącą w skład Bergold Group – reprezentowała firma doradcza Knight Frank.

Dostrzegamy niesłabnące zainteresowanie powierzchniami w Jutrzenki Business Park ze strony obecnych i potencjalnych najemców. Stanowi to potwierdzenie wciąż dużego potencjału biurowca, który doceniła również firma Comp SA – komentuje Izabela Dąbrowska, senior manager w dziale wynajmu powierzchni biurowych w Knight Frank.

Comp SA jest spółka technologiczną, która od 25 lat specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług. Comp SA to jednen z największych integratorów rozwiązań informatycznych w Polsce. Firma jest też liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych.

Jutrzenki Business Park to kompleks biurowy, który składa się z dwóch niezależnych budynków. Łączna  powierzchnia całkowita obiektu wynosi 7100 mkw. Kompleks zlokalizowany jest w Warszawie wzdłuż ulicy Jutrzenki, w pobliżu skrzyżowania z ul. Łopuszańską. Znajduje się on w niedalekiej odległości od lotniska Okęcie oraz od centrum miasta.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra