Giant

IMMOFINANZ zapełnia budynki

Kompleks biurowy Park Postępu
Kompleks biurowy Park Postępu
IMMOFINANZ wynajął kolejne 10 000 mkw. w swoich budynkach. Większość kontraktów została sfinalizowana na przełomie II i III kw. i dotyczy jedenastu biurowców znajdujących się w portfelu inwestora.

Wśród kontraktów sfinalizowanych przez IMMOFINANZ na przełomie II i III kw. br. 55 proc. stanowią umowy z nowymi klientami lub dotychczasowymi, którzy zdecydowali się na dodatkowe powierzchnie. Pozostała część dotyczyła przedłużenia bieżących najmów. Spośród podpisanych w ostatnich miesiącach umów najmu można wyróżnić m. in. wynajem powierzchni przez Neckermann Podróże (900 mkw.) oraz producent oświetlenia OSRAM w budynku Equator 1. Od początku roku IMMOFINANZ ogłosił już podpisanie umów na łącznie 36 000 mkw. powierzchni biurowej w Warszawie.

 

Pomimo rosnącej oferty biurowej na stołecznym rynku związanej z oddawaniem do użytku nowych powierzchni, my nadal utrzymujemy wysokie tempo podpisywania umów dla naszego portfela. Co więcej, osiągnięte w tym roku przez nas wyniki przewyższają te, bardzo dobre, uzyskane w roku poprzednim. Szczególnie cieszy nas niemalże równy rozkład podpisanych umów, pomiędzy nowymi klientami, a tymi, którzy decydują się przedłużać swoje najmy – podsumowała Magdalena Kowalewska, country manager operations IMMOFINANZ.

 

Wśród aktualnych najemców IMMOFINANZ, którzy zdecydowali się na wynajęcie dodatkowej powierzchni biurowej znaleźli się m.in. Energizer (specjalizujący się w produkcji baterii, latarek, akumulatorków i ładowarek), który podpisał umowę na ponad 800 mkw. w jednym z czterech budynków tworzących kompleks biurowy Park Postępu oraz agencja konsultingowa 7N, która w IO-1 wynajęła dodatkowe 900 mkw. Niemal wszystkie z podpisanych przez IMMOFINANZ umów stanowiących przedłużenie bieżących najmów dotyczy klientów w EMPARK Mokotów Business Park.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz