HAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoTétris Poland logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

IMMOFINANZ zapełnia budynki

Kompleks biurowy Park Postępu
Kompleks biurowy Park Postępu
IMMOFINANZ wynajął kolejne 10 000 mkw. w swoich budynkach. Większość kontraktów została sfinalizowana na przełomie II i III kw. i dotyczy jedenastu biurowców znajdujących się w portfelu inwestora.

Wśród kontraktów sfinalizowanych przez IMMOFINANZ na przełomie II i III kw. br. 55 proc. stanowią umowy z nowymi klientami lub dotychczasowymi, którzy zdecydowali się na dodatkowe powierzchnie. Pozostała część dotyczyła przedłużenia bieżących najmów. Spośród podpisanych w ostatnich miesiącach umów najmu można wyróżnić m. in. wynajem powierzchni przez Neckermann Podróże (900 mkw.) oraz producent oświetlenia OSRAM w budynku Equator 1. Od początku roku IMMOFINANZ ogłosił już podpisanie umów na łącznie 36 000 mkw. powierzchni biurowej w Warszawie.

 

Pomimo rosnącej oferty biurowej na stołecznym rynku związanej z oddawaniem do użytku nowych powierzchni, my nadal utrzymujemy wysokie tempo podpisywania umów dla naszego portfela. Co więcej, osiągnięte w tym roku przez nas wyniki przewyższają te, bardzo dobre, uzyskane w roku poprzednim. Szczególnie cieszy nas niemalże równy rozkład podpisanych umów, pomiędzy nowymi klientami, a tymi, którzy decydują się przedłużać swoje najmy – podsumowała Magdalena Kowalewska, country manager operations IMMOFINANZ.

 

Wśród aktualnych najemców IMMOFINANZ, którzy zdecydowali się na wynajęcie dodatkowej powierzchni biurowej znaleźli się m.in. Energizer (specjalizujący się w produkcji baterii, latarek, akumulatorków i ładowarek), który podpisał umowę na ponad 800 mkw. w jednym z czterech budynków tworzących kompleks biurowy Park Postępu oraz agencja konsultingowa 7N, która w IO-1 wynajęła dodatkowe 900 mkw. Niemal wszystkie z podpisanych przez IMMOFINANZ umów stanowiących przedłużenie bieżących najmów dotyczy klientów w EMPARK Mokotów Business Park.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra