Business House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nokia Networks wybiera West Link

Biurowiec West Link we Wrocławiu - wizualizacja.
Biurowiec West Link we Wrocławiu - wizualizacja.
Nokia Networks wynajęła ponad 7000 mkw. powierzchni biurowej w realizowanym przez Echo Investment budynku West Link we Wrocławiu. To kolejny etap współpracy obu firm ze sobą.

Wynajęcie ponad 7000 mkw. w West Link to bardzo dobry przykład rozwoju naszej firmy w stolicy Dolnego Śląska. Jako Nokia Networks już kilka lat temu postawiliśmy na Wrocław inwestując nie tylko w największe w tej części Europy laboratorium, ale również pozyskując najlepszych specjalistów w naszej branży – mówi Bartosz Ciepluch, dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokia we Wrocławiu oraz członek zarządu polskiego oddziału Nokii. 

Firma Nokia Networks to światowy specjalista w dziedzinie transmisji szerokopasmowej w sieciach komórkowych. Jest ona głównym najemcą biurowca West Gate, czyli budynku biurowego sąsiedniego do West Link. 

To kolejny etap naszej znakomitej współpracy z firmą Nokia Networks, która w West Gate ulokowała nie tylko biura, ale również najnowocześniejsze w Polsce laboratorium telekomunikacyjne. Tym razem podpisana umowa dotyczy wynajęcia ponad 7000 mkw. w biurowcu West Link, który powstaje tuż obok West Gate. Po raz kolejny udowadniamy, że nowe inwestycje biurowe Echo Investment nie tylko odpowiadają najwyższym standardom respektowanym przez światowych liderów, ale również oferują najnowocześniejszą powierzchnię w najlepszych lokalizacjach – mówi Katarzyna Kubicka, senior leasing manager w dziale biur i hoteli Echo Investment. 

West Link będzie dysponował łącznie ponad 14 000 mkw. Jest on realizowany przez Echo Investment przy ul. Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu. Projekt biurowca obejmuje także powstanie parkingu na 266 miejsc. Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowane jest na przełom 2017 i 2018 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra