Giant

OmniOffice na drugim piętrze w Q22

Biurowiec Q22 w Warszawie
Biurowiec Q22 w Warszawie
Poziom komercjalizacji obiektu zrealizowanego w Warszawie przez Echo Investment zbliża się już do 80 proc. Do grona najemców biurowca Q22 dołączy firma OmniOffice.

W Q22 firma OmniOffice wynajęła ponad 2000 mkw. na II piętrze. Firma oferuje biura serwisowane, czyli gotowe do wprowadzenia biura z m.in. obsługą recepcyjną, przeznaczone dla firm potrzebujących nowoczesnych biur, których wielkość i okres najmu można dynamicznie zmieniać.

 

Zaufało nam już ponad 500 firm. Wybierają OmniOffice, gdyż mogą od razu rozpocząć działalność w nowoczesnym biurowcu bez konieczności podpisywania długoterminowych umów najmu, zatrudniania pracowników administracyjnych, a także dostosowania i wyposażenia lokalu. Są to reprezentanci wolnych zawodów, małe firmy dbające o swój wizerunek i warunki pracy pracowników a także korporacje, doceniające elastyczność naszych biur serwisowanych. Bardzo cieszymy się ze współpracy z Echo Investment. Biurowiec Q22 doskonale dopełnia obraz biznesowego centrum Warszawy – mówi Maurizio Sangalli, współwłaściciel OmniOffice.

 

Profil działalności OmniOffice świetnie się komponuje z nowoczesnym, innowacyjnym i elastycznym profilem Q22. Traktujemy biura serwisowane jako swoiste inkubatory biznesu. Liczymy, że najemców, którzy wynajmą tam jeden czy dwa pokoje, spotkamy niebawem podczas rozmów w sprawie znacznie większej powierzchni – mówi Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Poziom komercjalizacji Q22 obecnie zbliża się do 80 proc. Metraż wolnej powierzchni biurowej w biurowcu wynosi ok. 8500 mkw. Wśród najemców znajdują się m.in.: Deloitte, Allegro, Linklaters, William Demant, Boston Scientific, Citi Handlowy, Puro Hotels.

 

Q22 to 155 metrowy budynek biurowy zlokalizowany przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Najemcom oferuje on ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Obiekt zaprojektowany został przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. Do dyspozycji użytkowników Q22 pozostaje także 5-kondygnacyjny parking podziemny z ponad 340 miejscami. Najemcy mogą korzystać także z miejsc postojowych dla rowerów, szatni i pryszniców dla rowerzystów. Q22 posiada certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80 proc.). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment. 

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz