Proton Office

Nordea w nowym biurze w Symetris Business Park

Polski oddział Nordea Bank otworzył swoje nowe łódzkie biuro w Symetris Business Park.
Polski oddział Nordea Bank otworzył swoje nowe łódzkie biuro w Symetris Business Park.
Polski oddział Nordea Bank otworzył swoje nowe biuro w Łodzi. Znajduje się ono w zrealizowanej przez Echo Investment inwestycji – Symetris Business Park.

W nowym biurze o powierzchni 3 000 mkw. będzie pracować niemal 300 osób. Została w nim wdrożona nowa koncepcja organizacji przestrzeni polegająca na elastycznym dopasowaniu pomieszczeń do charakteru pracy i wymagań pracowników.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Zatrudniamy obecnie ponad 1 600 osób w Łodzi i Trójmieście, a Symetris Business Park jest naszą trzecią lokalizacją w Łodzi. Planując nową przestrzeń biurową szczególną uwagę zwróciliśmy na efektywność biur połączoną z komfortem dla naszych pracowników. Zastosowaliśmy unikalne w skali kraju rozwiązanie, gdzie pracownicy podczas warsztatów określali samodzielnie wymogi przestrzeni biurowej. Jednocześnie pomieszczenia zaprojektowane są zgodnie z koncepcją Nordea Unlimited, wypracowaną i wdrożoną w biurach w Skandynawii – mówi Mikołaj Ługowski, dyrektor Nordea Bank AB Oddział w Polsce.

W biurach Nordea znajdujących się w kompleksie Symetris Business Park pracować będą istniejące zespoły przeniesione z siedzib przy Alei Śmigłego-Rydza 20 i Piłsudskiego 22. W tym roku Nordea planuje zwiększyć zatrudnienie nawet o 200 osób. Firma planuje rozwój również w kolejnych latach.

Zależało nam na tym, aby powierzchnia biura Nordea w Symetris Business Park była efektywna, ale też atrakcyjna dla pracowników. Myślę, że wspólnymi siłami udało nam się zbudować wspaniałe biuro z bardzo ciekawymi rozwiązaniami i udogodnieniami. Jest tu wiele miejsc, w których pracownicy mogą się spotkać, porozmawiać, wymienić opinie, wrócić do pracy. Chciałbym podziękować przy tej okazji firmie Nordea za zaufanie. Liczymy na dalszą, udaną współpracę – mówi Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Koncepcja Nordea Unlimited oparta jest na podejściu elastycznego wykorzystania miejsc pracy. Dzięki temu pracownicy mogą wybrać dogodne dla siebie miejsce w zależności od zaplanowanych zadań i nie muszą przez osiem godzin pracować tylko przy biurku. Wszystkie użyte w biurze meble są ergonomiczne, a biurka mają możliwość elektrycznej regulacji wysokości blatów. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz