Aluprof S.A. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PwC w Katowicach zamierza zwiększyć kadry

PwC rozszerza umowę najmu w katowickim Silesia Business Park o ponad 2000 mkw.
PwC rozszerza umowę najmu w katowickim Silesia Business Park o ponad 2000 mkw.
Ponad 300 nowych pracowników zamierza zatrudnić firma PwC w Katowicach. W tym celu wynajmie ona dwa dodatkowe piętra w biurowcu Silesia Business Park. PwC zajmuje na ul. Chorzowskiej 9200 mkw. i jest jednym z największych najemców biur Skanska w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem PwC zdecydowała się na rozszerzenie umowy najmu w katowickim Silesia Business Park o ponad 2000 mkw. Firma planuje bowiem zatrudnienie ponad 300 pracowników. Pierwszy i dotąd największy rezydent kompleksu budowanego przez Skanska, tym samym dopełni do 100 proc. powierzchnię wynajmu budynku A. 

 

PwC to jedna z najbardziej znanych globalnych firm doradczych działająca w 157 krajach na świecie. SDC, czyli Service Delivery Center (Centrum Usług Wspólnych) w Katowicach działa od siedmiu lat. Zajmuje się obsługą firm z globalnej sieci firmy w różnorodnych obszarach, w tym w zakresie audytu finansowego, podatków i usług działów wewnętrznych (back-office). Do kompleksu Silesia Business Park firma wprowadziła się w 2014 r. wynajmując wówczas ponad połowę pierwszego z czterech planowanych budynków. Do tej pory w biurach spółki przy ulicy Chorzowskiej pracę znalazło już ponad 1000 osób.

 

W naszym Centrum Usług Wspólnych tylko do końca tego roku zamierzamy zatrudnić dodatkowo co najmniej 200 osób, a w kolejnych etapach ponad 100. Do pracy szukamy przede wszystkim osób ze znajomością języków angielskiego i niemieckiego, otwartych na zdobywanie nowych umiejętności i pracę w międzynarodowym środowisku. Nasze biuro w Silesia Business Park jest komfortową, nowocześnie urządzoną przestrzenią, w której w zależności od stylu pracy każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce. Jestem przekonany, że także nasi nowi pracownicy zaaklimatyzują się tutaj bardzo szybko – mówi Paweł Mleczko, dyrektor Service Delivery Center PwC w Katowicach i Opolu.

 

PwC od lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach najbardziej pożądanych pracodawców. Obecnie firma posiada 8 biur regionalnych, Service Delivery Center (SDC) w Katowicach oraz Centrum Kompetencyjne (Center of Excellence) w Gdańsku. Spółki PwC w Polsce zatrudniają już ponad 3500 pracowników. Na początku września PwC Service Delivery Center wzmocniło swoją obecność w południowej Polsce, otwierając biuro w Opolu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra