Giant

Posmakuj w biurowcu na Domaniewskiej

Kantyna „Posmakuj” pozostanie w dotychczasowej lokalizacji, tj. w budynku Beta, należącym do kompleksu Domaniewska Office Park
Kantyna „Posmakuj” pozostanie w dotychczasowej lokalizacji, tj. w budynku Beta, należącym do kompleksu Domaniewska Office Park
Kantyna „Posmakuj” przedłużyła umowę najmu w dotychczasowej lokalizacji. Znajduje się ona budynku Beta, należącym do kompleksu Domaniewska Office Park.

Kantyna cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród najemców obu budynków kompleksu biurowego Domaniewska Office Park, jak i wśród pracowników oraz gości okolicznych biur. Lokal „Posmakuj” zlokalizowany jest na parterze budynku Beta i zajmuje tam powierzchnię blisko 450 mkw. Stanowi ona jeden z największych tego typu lokali gastronomicznych na warszawskim rynku biurowym. Kantyna firmowana jest nazwiskiem szefa kuchni Pawła Dobrzańskiego znanego na rynku restauratorów.

 

Beta jest budynkiem biurowym o powierzchni całkowitej 14 800 mkw. Oferuje łącznie do wynajęcia ponad 8600 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Obiekt posiada duży garaż podziemny, z miejscami na blisko 130 samochodów. W niedługim czasie lobby obu budynków, wchodzących w skład Domaniewska Office Park, tj. Alfa i Beta, zostaną poddane pracom modernizacyjnym. Właściciela nieruchomości, fundusz DEKA Immobilien, w procesie wynajmu reprezentował Knight Frank.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz