Proton Office

30 piętro biurowca Q22 dla Savills

Biurowiec Q22 w Warszawie.
Biurowiec Q22 w Warszawie.
Międzynarodowa agencja doradcza Savills wprowadza się do biurowca Q22 w Warszawie. Zajmie ona całe 30 piętro o powierzchni 1079 mkw. Data przeprowadzki wyznaczona jest na marzec 2017 r.

Konieczność zmiany biura wynika z naszego dynamicznego wzrostu: w ciągu 2 lat podwoiliśmy zarówno ilość pracowników, jak i przychody firmy. Podwajamy też wysokość, na której będzie zlokalizowane nasze nowe biuro: z 15 piętra obecnie na 30 piętro w Q22. Jestem przekonany, że nowa siedziba podkreśli naszą rosnącą pozycję na rynku i  zapewni nam odpowiednie warunki do dalszego rozwoju – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający i członek zarządu Savills Polska.  


Savills jest spółką świadczącą usługi w branży obrotu nieruchomościami. Posiada ona międzynarodową sieć ponad 700 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Spółka notowana jest na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. W procesie finalizacji umowy Dział Reprezentacji Najemcy Savills wspierała kancelaria prawna Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy. Projekt architektoniczny powstaje we współpracy z firmą Workplace Solutions, a aranżacją biura zajmuje się dział Zarządzania Projektami Savills. 


Savills wybrał Q22 ze względu na dogodną lokalizację ale też inne udogodnienia dla najemców, jak np. klub fitness, centrum konferencyjne czy punkty usługowe i gastronomiczne na parterze budynku oraz liczne hotele, kawiarnie i restauracje w pobliżu. Nie bez znaczenia były również walory architektoniczne budynku i możliwość elastycznej aranżacji powierzchni biurowej. Chcemy stworzyć efektywne środowisko pracy - przestrzeń biurową, która będzie wspierać współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń. Projekt aranżacji powstał na podstawie analizy potrzeb naszych pracowników. Upewnia nas to w przekonaniu, że nowa siedziba spełni wszelkie oczekiwania firmy i zapewni optymalne warunki pracy – stwierdził Tomasz Buras.


Q22 to 42-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany przy alei Jana Pawła II w Warszawie. Powierzchnia całkowita tego budynku sięga ponad 91 000 m kw., a użytkowa niemal 54 000 mkw. Do najemców budynku należą między innymi: Deloitte, Columbus, White & Case, Griffin Real Estate, Echo Investment, Linklaters, Citi Gold, Vestor DM, Puro Hotels, Agus, Allegro, William Demant, Boston Scientific, Linklaters SSC i Omnioffice. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz