Giant

Biuro + magazyn dla firmy Pollux

Ideal Idea Park IV pozyskał nowego najemcę.
Ideal Idea Park IV pozyskał nowego najemcę.
Warszawski park Ideal Idea Park IV pozyskał nowego najemcę. Chociaż obiekt aktualnie jest w budowie, to jednak firma Pollux sp. z o.o. zdecydowała się na najem powierzchni magazynowej z modułem biurowo-socjalnym.

Firma Pollux sp. z o.o. w Ideal Idea Park IV wynajęła 454 mkw. powierzchni magazynowej z modułem biurowo-socjalnym o powierzchni 310 mkw. W negocjacjach umowy najmu pośredniczyła firma Axi Immo. Firmę Ideal Idea reprezentowała kancelaria BSWW Legal & Tax.
 
Pollux sp. z o.o. jest firmą z branży kosmetycznej będącą dystrybutorem kosmetyków selektywnych. Na polskim rynku działa ona od 1998 r. Firma Pollux dostarcza kosmetyki do międzynarodowych sieci perfumeryjnych na terenie Polski.

 

Park Ideal Idea IV to obiekt magazynowo-biurowy realizowany w formie SBU (small business unit), gdzie minimalny moduł biurowy klasy A o powierzchni 100 mkw. jest bezpośrednio przyległy do magazynu wysokiego składowania o powierzchni minimum 500 mkw. Powierzchnia modułów magazynowo-biurowych może być dowolnie skonfigurowana. Kompleks zlokalizowany przy ul. Działkowej 56 w Warszawie. Docelowo będzie składał się on z czterech budynków. Deweloperem obiektu jest firma Ideal Idea.  


0.0
Tagi: Ideal Idea
Napisz pierwszy komentarz