FYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoArchicom logoTorus logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Eltel w Tryton Business House w Gdańsku

Tryton Business House w Gdańsku
Tryton Business House w Gdańsku
Tryton Business House w Gdańsku stał się siedzibą nowej jednostki firmy Eltel Networks. Spółka w biurowcu otworzyła swoje centrum usług wspólnych. Będzie ono świadczyć usługi z obszaru finansów, zasobów ludzkich oraz wsparcia zakupów dla innych oddziałów Eltel na świecie.

Uruchomienie centrum usług wspólnych w Gdańsku ułatwi nam sprawną obsługę procesów biznesowych na rzecz innych jednostek firmy na świecie. Wybraliśmy Gdańsk ze względu na rozwinięty rynek pracy, w tym dostęp do wykwalifikowanych kadr, bliskość i łatwe połączenia ze Skandynawią, z której wywodzi się nasza firma, jak również doświadczenie władz miasta we współpracy z firmami z sektora SSC/BPO – informuje Paweł Bonar, członek zarządu i dyrektor biura Eltel Networks Poland SA w Gdańsku.


Eltel Networks Poland SA to firma ze skandynawskimi korzeniami. Specjalizuje się ona w dostarczaniu usług dla infrastruktur sieciowych w zakresie energetyki i telekomunikacji. Firma uruchomiła w Tryton Business House w Gdańsku swoje centrum usług wspólnych, w którym pracę znajdzie 80 specjalistów i ekspertów. W procesie poszukiwania powierzchni i negocjowaniu warunków najmu Eltel Networks Polska reprezentowali eksperci z JLL.

 

Eltel Networks doskonale wpisuje się w wizerunek Tryton Business House, jako biurowca przyciągającego prężnie działające firmy działające w sektorze nowoczesnych usług i technologii. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Eltel Networks wybrała Tryton na swoją siedzibę – mówi Kornelia Łukaszewska, odpowiadająca za komercjalizację gdańskiego Trytona.

 

Tryton Business House został oddany do użytku w I półroczu 2016 r. Obiekt oferuje ok. 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Wyróżnia go lokalizacja blisko centrum miasta i szeroki dostęp do środków transportu publicznego. Biurowiec ulokowany jest przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. Obiekt posiada certyfikat BREEAM. Deweloperem Tryton Business House jest Echo Investment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra