Proton Office

Philips Lighting wybiera Forum 76

Biurowiec Forum 76. Business Centre w Łodzi (fot. mat. prasowe)
Biurowiec Forum 76. Business Centre w Łodzi (fot. mat. prasowe)
Grono najemców łódzkiego biurowca Forum 76 powiększyło się o spółkę Philips Lighting Procurement Service Center. Firma zajmie ponad 430 mkw. na trzecim piętrze budynku.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Philips Lighting wybrał obiekt Forum 76 na ulokowanie swojego biura w Łodzi. Philips to kolejny wysokiej klasy najemca wynajmujący powierzchnię w Forum 76, który potwierdza, że obiekt jest jednym z najbardziej znaczących, nowoczesnych budynków biurowych w Łodzi – komentuje Guy Speir z Sharow Capital, spółki będącej współwłaścicielem Forum 76.

 

Philips Lighting Poland to firma, która jest jednym z czołowych producentów i dostawców energooszczędnych systemów oraz serwisów oświetleniowych dla przestrzeni publicznych, komercyjnych i biurowych. Do nowego biura firma wprowadzi się jeszcze w listopadzie. W transakcji najemcę wspierała międzynarodowa firma doradcza Colliers International

 

Forum 76 to jeden z najlepszych budynków biurowych w Łodzi. Jego jakość, obok doskonałej lokalizacji, odegrała znaczącą rolę w procesie wyboru biura przez Philips Lighting. Ciekawostką jest, że w nowym biurze zainstalowane będzie oświetlenie zaprojektowane i dostarczone właśnie przez najemcę – mówi Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny Colliers International w Łodzi.

 

Projekt oświetlenia biura Philips Lighting przewiduje najnowsze, inteligentne i przyjazne użytkownikowi rozwiązania. System sterowania reagujący na ruch i regulujący natężenie oświetlenia umożliwia dopasowanie warunków do preferencji użytkowników. Dzięki tym opcjom minimalizujemy zużycie energii elektrycznej. W części biura zastosowano oprawy o regulowanej temperaturze barwowej, co pozwala na pobudzanie organizmu do działania w chwilach koncentracji lub wprowadzania relaksu w chwilach odpoczynku – mówi Marcin Tarasiewicz, Lighting Designer, Philips Lighting Poland. 

 

Forum 76. Business Centre to 7-kondygnacyjny biurowiec klasy A. Położony jest przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Kopcińskiego w Łodzi. Obiekt oferuje blisko 7900 mkw. powierzchni biurowo - usługowej brutto oraz ponad 100 miejsc postojowych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz