Giant

EKO Ricoh decyduje się na więcej w Business Garden Warszawa

Business Garden oferuje biura na wynajem w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury
Business Garden oferuje biura na wynajem w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury
Firma Ricoh Polska przedłużyła okres najmu w kompleksie Business Garden zlokalizowanym przy ulicy Żwirki i Wigury w Warszawie. Firma zdecydowała się również na poszerzenie wynajmowanej powierzchni biurowej o dodatkowe 800 mkw.

Tworząc koncepcję parków biznesowych Business Garden przyświecały nam dwa główne cele. Chcieliśmy zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki rozwoju biznesu przyszłym najemcom oraz staraliśmy się stworzyć harmonijne połączenie funkcji biznesowych z klimatem gościnności w miejscu pracy. Fakt przedłużenia umowy przez jednego z naszych pierwszych najemców jest najlepszym dowodem, że udało się nam to osiągnąć ten ambitny cel - komentuje Peter Chatfield, Commercial Manager Vastint Poland.

 

Business Garden ulokowany jest przy ul. Żwirki i Wigury. Ulica ta stanowi jedną z kluczowych arterii Warszawy. Biurowiec znajduje się w pobliżu trasy ekspresowej NS oraz stacji kolei miejskiej łączącej lotnisko z Dworcem Centralnym i Pragą. 

 

Kompleks obejmie siedem budynków, które łącznie oferują ponad 90 000 mkw. powierzchni. Na terenie Business Garden funkcjonuje hotel na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 8 salami, restauracja i liczne punkty usługowe, do których niebawem dołączy kolejna kantyna, klub fitness i przedszkole. Przestrzeń pomiędzy budynkami zajmuje otwarty na otaczającą przestrzeń miasta ogród, w którym wśród zieleni usytuowano strefy wypoczynku i pracy z dostępem do Wi-Fi. W procesie realizacji inwestycji wykorzystano szereg rozwiązań spełniających założenia zrównoważonego rozwoju i zgodności z najwyższym poziomem certyfikacji LEED, m.in. wdrożono systemy oszczędzania wody i energii oraz kontroli środowiska wewnętrznego. Inwestorem Business Garden jest Vastint Poland, który jest również deweloperem kompleksów Business Garden w Poznaniu i Wrocławiu. Realizowany przez Hochtief Polska drugi etap warszawskiego projektu będzie oddany do użytku w I kwartale przyszłego roku. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz