Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Future Mind w IO-1

Biurowiec IO-1
Biurowiec IO-1
Firma Future Mind wynajęła 440 mkw. w biurowcu IO-1 na warszawskim Mokotowie. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

Firma Future Mind specjalizuje się w budowie produktów technologicznych wykorzystujących głównie kanał mobilny i internet rzeczy. Do jej klientów należą zarówno startupy, jak i międzynarodowe korporacje. Future Mind oferuje wykonanie produktów od A do Z oraz dostarcza odpowiednio dobrane zespoły uzupełniające kompetencje klienta. Firma powstała w 2008 r. Wśród klientów Future Mind znalazły się takie marki jak np. E&Y, Virgin Mobile, Poczta Polska, Morizon S.A. Empik czy Euro RTV AGD.

 

– W Future Mind, stawiamy na efektywne wykorzystanie dnia, dlatego poszukując przestrzeni biurowej najważniejszym kryterium była dostępność różnorodnych form komunikacji miejskiej. W otoczeniu budynku przecinają się najważniejsze ulice Mokotowa, dlatego również dotarcie do nas samochodem z dowolnego miejsca Warszawy nie stanowi problemu. W IO-1 inspirująca jest też obecność międzynarodowych firm technologicznych, z którymi już nawiązaliśmy ciekawe relacje. Dziękuję reprezentującej nas firmie Cushman & Wakefield za profesjonalne doradztwo i znalezienie rozwiązań odpowiadających naszym potrzebom – mówi Tomasz Woźniak, CEO w Future Mind.

 

IO-1 jest jednym z charakterystycznych budynków na warszawskim Mokotowie. Obiekt zlokalizowany u zbiegu ul. Puławskiej i Al. Niepodległości. Ten 14-kondygnacyjny biurowiec klasy A oferuje łącznie ok. 22 000 mkw. powierzchni pod wynajem. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wilanowska oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Dzięki temu zapewnia on dobre połączenie z centrum i innymi dzielnicami Warszawy. Właścicielem biurowca jest firma IMMOFINANZ.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra