Vastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zostają na Okopowej

Okopowa 56 w Warszawie
Okopowa 56 w Warszawie
Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych (TISE) oraz Unimax Development zdecydowały się na przedłużenie swoich umów najmu. Firmy pozostaną na dłużej w biurowcu Okopowa 56 w Warszawie.

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych (TISE) oraz Unimax Development pozostaną na dłużej w dotychczasowej lokalizacji. Firmy dobrały jednocześnie dodatkową powierzchnię biurową dla swoich działalności w budynku Okopowa 56 w Warszawie. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, Grupę Bergold, reprezentował agent wyłączny i zarządca budynku - firma Knight Frank.

 

TISE jest funduszem pożyczkowym dla organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw społecznych, mikro, małych i średnich firm. Fundusz został założony przez Bank BISE w 1991 r. Obecnie jego właścicielem jest francuski bank Crédit Coopératif. Dotychczasowe biuro spółki zajmuje w budynku 360 mkw. Fundusz TISE wraz z przedłużeniem najmu w budynku Okopowa 56 w Warszawie wynajął w obiekcie dodatkowe 150 mkw. powierzchni.

 

Unimax Development to inwestor budowlany, który jest deweloperskim ramieniem grupy kapitałowej Unimax. Firma aktualnie prowadzi inwestycje m.in. w Warszawie oraz Kielcach. Po dobraniu dodatkowej powierzchni (150 mkw.), biuro firmy zajmuje w obiekcie blisko 625 mkw..

 

Okopowa 56 to budynek biurowy znajdujący się w warszawskiej dzielnicy Wola. Dzięki licznym przystankom środków transportu publicznego zlokalizowanym w pobliżu, biurowiec jest dobrze skomunikowany z całym miastem. 

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
mantra