Giant

Biura w D48 przyciągają najemców

Biurowiec D48
Biurowiec D48
Dwie umowy najmu powierzchni biurowej i usługowo–handlowej w biurowcu D48 podpisała Penta Investments. W obu transakcjach była ona reprezentowana przez firmę doradczą Savills.

Najemcami znajdującego się na Mokotowie biurowca zostały firma Intrum Justita i Warsztat Kulinarny. W obu transakcjach Penta Investments była reprezentowana przez firmę doradczą Savills.

Intrum Justitia to firma działająca w branży zarządzania należnościami. Przedsiębiorstwo oferuje usługi, mające na celu poprawę płynności finansowej klientów oraz zapewnienie im długoterminowej rentowności. W biurowcu D48 będzie ona wynajmować ponad 1500 mkw. powierzchni biurowej. Rozpoczęcie działalności biura Intrum Justita planowane jest na październik br.

Z kolei na parterze budynku powstanie restauracja Warsztat Kulinarny. Będzie ona zajmować 600 mkw. powierzchni. Zaproponuje nie tylko ofertę lunchową dla pracowników biurowca D48, ale także będzie posiadał w swojej ofercie dania a’la carte. Warsztat Kulinarny zaoferuje swoim klientom również letni taras zlokalizowany na dziedzińcu budynku.

Biurowiec D48 zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Postępu, to doskonała oferta dla firm ceniących zarówno wysoki komfort pracy, jak i lokalizację. Dzięki nowoczesnej architekturze i szeregu rozwiązań proekologicznych, zapewniających najwyższą efektywność budynku, najemcy naszego biurowca mogą liczyć na niższe koszty eksploatacyjne oraz szereg udogodnień ułatwiających codzienne korzystanie z funkcji budynku. Bardzo cieszymy się ze współpracy z firmą Intrum Justita i siecią restauracyjną Warsztat Kulinarny – skomentował Damian Grzywacz, Country Managing Director, Penta Investments.

Biurowiec D48 to budynek klasy A znajdujący się na warszawskim Mokotowie. Obiekt zaoferuje ponad 26 000 mkw. powierzchni biurowej na 11 kondygnacjach biurowych od strony ulicy Domaniewskiej i 8 kondygnacjach biurowych od strony ulicy Postępu. Na terenie inwestycji będą znajdować się dwa parkingi – 2-kondygnacyjny parking podziemny dla najemców oraz parking naziemny dla gości. W II kw. 2016 r. biurowiec D48 uzyskał precertyfikat LEED na poziomie Gold w kategorii LEED Building Design and Construction: Core and Shell Development. Realizacja budynku odbywa się zgodnie z harmonogramem. Zakończenie budowy zaplanowano w sierpniu br., a rozpoczęcie użytkowania jest planowane na początek października br. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz