Proton Office

Infosys rozszerzył umowę

W łódzkim kompleksie Green Horizon firma wynajęła dodatkowe 2,3 tys. m kw. Dzięki transakcji komercjalizacja budynku osiągnęła poziom ok. 97 proc.

W łódzkim kompleksie Green Horizon firma Infosys BPO Poland wynajęła dodatkowe 2,3 tys. m kw., zwiększając łączną powierzchnię swoich biur do 15 tys. m kw. Dzięki transakcji komercjalizacja budynku osiągnęła poziom ok. 97 proc. W transakcji między Skanska Property Poland a Infosys BPO Poland pośredniczyła agencja Cushman & Wakefield

Podjęliśmy decyzję o zwiększeniu powierzchni biurowej w kompleksie Green Horizon ze względu na ponowne podniesienie prognoz wzrostu na kolejne miesiące. Zdobywamy nowe kontrakty i rozszerzamy zakres projektów. Do końca roku planujemy zwiększyć zatrudnienie w naszym łódzkim centrum o ponad 300 osób. Przeniesienie naszej siedziby do Green Horizon pozwoli nam na konsolidację wszystkich działów firmy i dalszy wzrost – podsumował Krystian Bestry, dyrektor zarządzający Infosys BPO Europe. Do nowej siedziby najemca planuje przeprowadzić się w listopadzie 2012 r.

Pierwsza faza budowy Green Horizon (19 tys. m kw.) rozpoczęła się w drugim kwartale 2011 r., a jej zakończenie planowane jest na IV kw. 2012 r. Zaprojektowany przez medusa group i realizowany przez spółkę Skanska kompleks biurowy jest pierwszym w Łodzi obiektem, który będzie certyfikowany w systemie LEED. Inwestor uzyskał już precertyfikację w systemie LEED na poziomie gold.


0.0
Napisz pierwszy komentarz