Giant

Rekordowa transakcja najmu: 60 proc. pow. biurowej na Zabłociu wynajęte

Spółka Delphi Poland S.A. podpisała długoterminową umowę najmu powierzchni biurowej w powstającym na krakowskim Zabłociu kompleksie Enterprise Park.

Jeszcze w tym roku Delphi Poland S.A. wprowadzi się do nowej siedziby. Łącznie zależna od  Delphi Inc. firma będzie miała do swojej dyspozycji 4 piętra w powstających budynkach A i B, które zajmują ok. 8.500 m kw.  z 15.000 m kw. dostępnej w I fazie inwestycji powierzchni biurowej. (stanowi to blisko 60 proc. wolnej przestrzeni).

Dla Avestus Real Estate zawarta transakcja najmu powierzchni biurowej jest rekordowa. Prace konstrukcyjne I etapu budowy dobiegły końca w grudniu ur., We wrześniu zostanie oddanych do użytkowania pierwsze 15 tys. m kw. powierzchni użytkowej z dużymi modułami okiennymi (o szerokości 1,35 m) w budynkach A i B.

Jesteśmy dumni, że byliśmy w stanie wyjść naprzeciw rygorystycznym wymaganiom, stawianym przez Delphi Poland. Cieszy to tym bardziej, że udało się to na tak wysoce konkurencyjnym rynku, jak Polska – mówi Jason Gage, szef Delphi Real Estate na Europę.

Ta transakcja to nie tylko wyraz uznania dla Krakowa - miasta, które doskonale sprawdziło się w charakterze lokalizacji dla oddziałów największych międzynarodowych przedsiębiorstw, prowadzących interesy w Europie Wschodniej i Środkowej, ale również kolejne potwierdzenie, jak prężna jest polska gospodarka – przyznaje Roger Dunlop, Dyrektor Zarządzający Avestus Real Estate na region Europy Środkowej i Wschodniej.

Generalny wykonawca prac budowlanych I etapu projektu: Eiffage Budownictwo Mitex
Finansowanie: Raiffeisen Bank Polska


0.0
Napisz pierwszy komentarz