Giant

Informatyczne zagłębie dla holenderskiej firmy

Goyello, polsko-holenderska firma, od 2006 r. działająca w branży informatycznej, wybrała miejsce na swoją nową siedzibę – będzie to pierwszy budynek gdańskiego centrum biurowego Olivia Business Centre.

Jednym z czynników, które wpłynęły na decyzję firmy, był dostęp do wykwalifikowanej kadry z branży, w której działa Goyello, a więc informatycznej. Na gdańskich uczelniach kształci się wielu studentów kierunków ścisłych. Nie bez znaczenia pozostały również warunki lokalowe. Nowe biuro firmy Goyello w Olivia Gate ma 700 m kw. powierzchni i może pomieścić 100 pracowników.

Dynamiczny rozwój, mimo panującego kryzysu, spowodował, że dotychczasowa siedziba przestała spełniać nasze wymagania. Olivia Gate wybraliśmy głównie ze względu na lokalizację i funkcjonalność budynku. Mamy tu dużo więcej miejsca do komfortowej pracy, spotkań z naszymi klientami, relaksu i rozwijania naszej kreatywności. Dzięki możliwości własnej aranżacji, zyskaliśmy otoczenie idealnie odpowiadające naszej filozofii pracy, które robi ogromne wrażenie zarówno na pracownikach jak i na zagranicznych klientach – wyjaśnia Katarzyna Szemro, Marketing Director z firmy Goyello.  

Na zabudowę kompleksu Olivia Business Centre przeznaczono liczący 3,5 ha teren, na którym docelowo mają stać biurowce, zlokalizowane wokół skweru zieleni z ławkami i fontanną. Pierwszy ukończony budynek w ramach kompleksu, Olivia Gate, ma 700 m kw. powierzchni i jest już w 90 % wynajęty. Łącznie kompleks obejmie 120 tys. m.kw. powierzchni użytkowej, z czego 10% będzie stanowiła powierzchnia handlowo-usługowa.

Do głównych obszarów działań Goyello należą: outsourcing usług IT dla holenderskich i amerykańskich marek, rozwiązania z dziedziny CRM (Customer Relationship Management – zarządzanie relacjami z klientami) oraz e-commerce i automatyzacji procesu sprzedaży detalicznej.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz